Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Теплоенерго» придбало техніку, минаючі торги

 

29 сентября 2018 15:30

Антикорівці помітили, що нові придбання були оформлені за двома різними договорами.

Комунальне підприємство «Теплоенерго» за рахунок бюджетних коштів придбало міні-навантажувач BOBCAT S510 (2014 року випуску) та навісне обладнання до нього (ковш та відвал). Про це на своїй сторінці у Фейсбуку зазначають кременчуцькі антикорівці.

За їх даними, нові придбання були оформлені за двома різними договорами: окремо на придбано навантажувач за 990 тис. грн та ще один – на закупівлю обладнання за 190 тис. грн.

Антикорівці відзначають, що згідно Закону України «Про публічні закупівлі» вказане комунальне підприємство відноситься до «замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання». Тож цінові пороги для проведення відкритих торгів (аукціону) більші ніж зазвичай.

«Так, КП «Теплоенерго» мусить проводити торги на закупівлю товарів (послуг), якщо їх вартість дорівнює або перевищує 1 000 000 грн.

Як бачимо, посадові особи муніципального підприємства встановили очікувану вартість міні-навантажувача на рівні 990 000 грн., отже мали повне право заключати прямий договір із продавцем без застосування конкурентних процедур.

Продавцем, відповідно до вказаних вище договорів (на загальну суму 1 180 000 грн.), є одна юридична особа - ТОВ «Інтер'єр плюс с». Відповідно до даних YouControl, наразі керівником та засновником вказаної фірми є Жуков Роман Юрійович. Проте сам пан Жуков почав працювати на посаді директора лише з 27.03.2018 року, а первісним директором та засновником значиться Грабовська Вікторія Ігорівна.

Звичайна фірма, якби не одне «але».

По інформації з YouControl, пан Жуков протягом короткого часу (з 18.02.2018 по 17.05.2018) значився керівником та засновником іншого підприємства – МП «Інтер'єр». До нього директорами та засновниками були Грабовський Антон Ігоревич та Грабовська Галина Іванівна.

Цікаве те, що після пана Жукова та по теперішній час, засновником вказаної фірми є Яцина Олександр Олександрович. Зазначена особа є повною тезкою депутата Кременчуцької міської ради. Окрім цього, за інформацією «Кременчуцької газети» (https://u.to/xDOqEw), сина кременчуцького депутата також звуть Олександр Олександрович.

Можливо, це простий збіг – комунальники ненавмисно встановили ціну на міні-навантажувач у 990 000 грн., чим ненавмисно розв’язали собі руки та отримали право самостійно обирати продавця без проведення відкритих торгів, а продавець має певні зв’язки із фірмою, де наразі засновником є тезка міського депутата (або його сина).

А можливо…?

Посилання на тендери:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-23-002244-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-23-002257-a», - йдеться в повідомленні.

 

За матеріалами Кремінь.Антикор

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться