Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Тривала пандемія не ослабила віру: Свідки Єгови в Україні проводять свій конгрес

 

28 липня 2021 13:25

Відеозапис навчальної програми конгресу викладений онлайн. Він доступний для безкоштовного перегляду 500 мовами, в тому числі й українською.

Цьогоріч виповнюється 95 років відтоді, як Свідки Єгови в Україні проводять конгреси. На таких масових богослужіннях усі охочі можуть дізнатися, як поради з Біблії покращують сьогоденне життя. Цей рік не є виключенням. Тема традиційного триденного конгресу 2021 року — «Віра дає силу».

Чому саме така тема? Патала Дмитро, речник Свідків Єгови у Кременчуці, пояснює: 

«По-перше, справжня віра, що ґрунтується на фактах, віра у практичність Святого Письма, існування Творця й непохитність його любові до людей — це наша опора у теперішньому мінливому світі. По-друге, це свідчення того, що такі негаразди, як пандемія, не в змозі ослабити справжню віру, адже ми продовжуємо нашу майже столітню традицію біблійного навчання».

Турбуючись про здоров’я і життя людей, цього року Свідки Єгови вирішили не проводити конгрес в звичний спосіб (на стадіонах чи конференц-центрах). Натомість був зроблений відеозапис навчальної програми конгресу, який викладено онлайн. Він доступний для безкоштовного перегляду 500 мовами, в тому числі й українською. Це дозволяє переглядати програму в зручний час та неодноразово. Усі Свідки Єгови в Україні будуть переглядати цю програму одночасно в онлайн-режимі.  

Програма конгресу включає в себе спеціально підготовлені відеоматеріали, які пояснюють, як зміцнювати віру в Творця, роздумуючи над творінням; як віра допомагала реальним біблійним персонажам долати труднощі, схожі на наші; а також повнометражний художній фільм з біблійним сюжетом «Даниїл. Приклад незламної віри» (у двох частинах ).

Програму конгресу можна переглядати на сайті JW.ORG® або у безкоштовному додатку JW Library®. Перші з 12 частин відеопрограми вже доступні на обох ресурсах. Наступні частини додаватимуться поступово, а заключні — будуть опубліковані 16 серпня.

 

Довідково. В Україні нараховується близько 130 000 Свідків Єгови. Зокрема 4000 в Полтавській області. До 2019 року місцеві Свідки Єгови проводили триденні конгреси на стадіоні Кредмаш.

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися