Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Малецький позбавив свого заступника Москалика повноважень і передав їх тому, у кого їх, як бліх у собаки, але, схоже, толку з нього мало

17 лютого 2021 13:30

В.Малецькому, схоже, видніше, як приховати «чорні справи» і через якого з віце-мерів.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький нещодавно підписав розпорядження «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови та керуючим справами виконкому міської ради».

На вигляд це традиційний, звичайний документ, але це лише на перший погляд. Занурившись у його вивчення і порівняння з аналогічним розпорядженням від 21.12.2015 року, ми з’ясували, що В.Малецький позбавив свого заступника Івана Москалика цілого переліку повноважень, які були у його передника Валерія Декусара.

Так, В.Декусар спрямовував, координував та контролював діяльність управління житлово-комунального господарства;  відділу енергоменеджменту та енергетики; відділу транспорту; управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Тепер же І.Москалик, як віце-мер, має спрямовувати, координувати та контролювати діяльність лише Департаменту житлово-комунального господарства та відділу енергоменеджменту та енергетики.

Тож, виходить, мер не хоче, аби І.Москалик занурився в роботу нинішніх управлінь транспорту та з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Схоже, саме в цих підрозділах йде щось таке, до чого мер не підпускає І.Москалика.

А як ви розмірковуєте - кому В.Малецький перепорядкував ці «зайві» для І.Москалика управління? Мабуть вгадали з першого разу - тому, у кого повноважень і так, як бліх у собаки, але, схоже, толку з нього мало. Це - перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

Згідно з нещодавно підписаним розпорядженням В.Пелипенко тепер спрямовує, координує  та контролює діяльність:

- управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- управління міського майна Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- департаменту державної реєстрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- відділу екологічної безпеки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- відділу оперативного контролю за станом в місті виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- відділу внутрішнього контролю та аудиту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- управління транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

- управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Крім того, він координує діяльність:

1. Комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Інститут розвитку Кременчука».

2. Комунального підприємства «Науковий центр еколого-соціальних досліджень».

3. Комунального підприємства «Міськоформлення».

4. Комунального підприємства «Ринок «Ново-Іванівський».

5. Комунального підприємства «Ринкова площа».

6. Комунального підприємства «Кременчуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

7. Комунального підприємства «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана».

8. Комунального підприємства «Муніципальна варта» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

9. Комунального  підприємства  «Кременчуцька  муніципальна енерго-сервісна компанія» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

І тут знову запитання: чому це мер передав від І.Москалика пану Пелипенко ще й «Муніципальноу варту»?

Вивчивши повноваження, відразу виникає ще одне запитання - невже пан Пелипенко витягне весь тягар роботи на собі?

Схоже, що - ні! Ну подивіться, як працюють ті ж самі економічно активні підприємства-Майже всі показують зменшення обсягів виробництва! І де тут підтримка В.Пелипенка? Цікаво, коли він відвідував ті ж самі підприємства Кременчука і цікавився, чим їм допомогти? Але про «одну допомогу» ми знаємо точно - як міська влада добила КрАЗ не надавши йому жодної підтримки.

Або ще один приклад «гарної» роботи пана Пелипенка. Так, в умовах карантину влада повинна економити гроші, а ось приміщення управління статистики вже не перший рік простоює порожнім і за тепло там платить місто ... Аналогічна картинка з приміщенням по вулиці Шевченко, де раніше розміщувалося квартирне управління та нотаріат. Цим завідує управління міського майна Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, яке курирує В.Пелипенко. І таких прикладів можна приводити багато. Але, як бачимо, В.Малецькому, схоже, видніше, як приховати «чорні справи» і через якого з віце-мерів.

Нагадаємо, Малецький і Ко, схоже, пригледіли собі ласий шматочок в центрі Кременчука: квартирне управління виселили, на черзі нотаріуси

Чортова дюжина: депутати визначилися, хто керуватиме Кременчуком

 

 

Лазор Леснин 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися