Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці грошей на Громадський бюджет не вистачає

 

23 августа 2018 08:00

Школи і дитсадки можуть змагатися між собою.

Вчора у мерії Кременчука відбулося засідання робочої групи по Громадському бюджету.

Відразу почали обговорювати суму фінансування. Програма Громадського бюджету передбачає фінансування в розмірі 4 млн грн. Серед них, 1 млн грн на великий проект і 3 млн грн передбачено на 11 малих проектів.

Та прозвучало на засіданні, що сума замала. Бо виходить, по близько  250 тис. грн на один малий проект. Перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко зазначив, що можливо збільшення на 1 млн фінансування. Він повідомив, що це їхнє з мером Віталієм Малецьким бачення.

Тож тепер фінансування малого проекту збільшили до 340 тис. грн.  Депутат міськради Денис Терещенко зауважив, що сума недостатня. За його словами, потрібно збільшити фінансування малого проекту до 500 тис. грн , тобто, винайти 6, 5 млн з міського бюджету.

Далі пропозиції вносили в положення, щоб зменшити вік авторів до 14 років, бо мають вже паспорти. Та ці пропозиції мають затвердити на засіданні сесії депутати. Дебати викликали і терміни подачі, і голосування за проекти. У результаті, вирішили терміни залишити без змін, а лише почати процес з 1 жовтня. Так з цієї дати протягом 30 днів подають проекти, 30 днів виділили на аналіз і 30 днів на голосування. Одна людина може проголосувати 1 раз за великий і 1 раз за малий проект, тобто, віддати 2 голоса.

Далі пішли дебати, чи можуть  брати участь у Громадському бюджеті  школи і дитячі садки.

Денис Терещенко  запропонував виокремити проекти по школах та дитсадках окремо  і на них виділити ще мільйон гривень. Та В.Пелипенко зауважив, що ще не збільшили фінансування, а лише пропонують збільшити. Тож, було вирішено тиждень провести аналіз і зібратися 4 вересня, аби обговорити нову редакцію положення, а далі направити депутатам на затвердження.

Про остаточне рішення Кременчуцька газета повідомить пізніше.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться