Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 14 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці хочуть польського досвіду у започаткуванні бізнесу

 

29 сентября 2017 14:55
У Кременчуці хочуть польського досвіду у започаткуванні бізнесу

Є ідея провести польсько-литовсько-український бізнес-форум…

Сьогодні у Кременчці з дружнім візитом перебуває Генеральний консул Республіки Польща пан Януш Яблонський та його заступник консул-радник пан Ян Здановський.

До обіду гості побували у кременчуцькому центрі вивчення польської мови. А потім завітали у Кременчуцький Національний університет ім.Остроградського.

Директор КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник розповів про спільну ідею КП «Кременчук Інвест» та КрНУ ім. М. Остроградського провести польсько-литовсько-український бізнес-форум, що знайшла жваву підтримку з боку польських дипломатів. Професор Володимир Никифоров зауважив, що університет дуже зацікавлений у проведенні майстер-класів з питань започаткування стартапів

«Справа не в грантових коштах, на це не потрібно великі кошти, йдеться про вивчення та впровадження польського досвіду започаткування бізнесів, це нам дуже потрібно», - відзначив професор Володимир Никифоров.

Гості також поклали квіти до пам’ятної дошки біля «Катинського дубу», що висаджений в Придніпровському парку в пам’ять про нашого земляка підпоручика війська польського Броніслава Урбанського, який був закатований в Катинському лісі НКВС.

Генеральний консул разом із мером Віталієм Малецьким висадили у сквері «Пам’яті жертвам Голокосту» молоде дерево - метасеквою.

 

 За матеріалами КП «Кременчук Інвест»

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться