Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 29 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

 У Кременчуці кріоємність на території інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» вже заповнюють киснем

 

20 січня 2021 14:20

Об’єму кисню, який закачають у кріоємність, має вистачити відділенню приблизно на 2 тижні, якщо  завантаженість відділення хворими буде такою, як у листопаді-грудні минулого року.

 

Сьогодні у Кременчуці на території інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» кріоємність наповнюють киснем, який з цього дня централізовано постачатиметься до боксів, де знаходяться хворі на COVID -19.

Про це повідомила пресслужба міськвиконкому

Також нагадують, що наприкінці минулого року на території інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» було встановлено  ємність для зберігання рідкого кисню великого об’єму для забезпечення централізованим киснем ліжок хворих на COVID-19  в автономному режимі.  Кріоємність обладнана випарювачем, який дозволяє безперебійно транспортувати рідкий кисень до ліжок  пацієнтів за будь-яких погодних умов. Завершено також роботи з монтажу киснепроводу  до ліжок пацієнтів.

Керівник лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» Оксана Корлякова зазначає, що об’єму кисню, який закачають у кріоємність, має вистачити відділенню приблизно на два тижні, якщо  завантаженість відділення хворими буде такою, як у листопаді-грудні минулого року. У разі необхідності заправлятимуть  кріоємність  киснем частіше.  

Оксана Корлякова говорить, що сьогодні є можливість підключити до централізованого кисню 60 ліжок пацієнтів. Крім того, у відділенні є 34 кисневих концентратора, вони  можуть забезпечувати кисневу терапію 57 пацієнтів одночасно.

Варто зазначити, що у Кременчуці планують придбати власну машину з цистерною для перевезення медичного кисню від підприємства-виробника до лікувальних закладів міста. У разі необхідності її зможуть використовувати, як ємність для зберігання кисню і подачі його пацієнтам у лікувальних закладах, де немає стаціонарної ємності.

Читайте: У Кременчуці монтують кріоємність для рідкого кисню

Нагадаємо, Перша міськалікарня придбала 16290 кг кисню

У Кременчуці ведуться роботи із встановлення ємності із киснем об’ємом 7,5 т: кисень поступатиме до ліжок

Нагадаємо, У Кременчуці чекають дві ємності, за допомоги яких кисень поступатиме до ліжок хворих

За матеріалами джерела

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися