Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці люди відстояли всі ліжка відділення ендокринології


12 июня 2019 16:10

Відділення розділили на дві частини.

Сьогодні, 12 червня, у фейсбуці з'явилось повідомлення віце-мерки Кременчукка Ольги Усанової щодо подальшої долі відділення ендокринології в Першій міській лікарні імені О.Богаєвського.

Варто відзначити, не один місяць йшлося про скорочення ліжок, чи навіть закриття відділення взагалі. Тож не дивно, що пацієнів схвилювало питання, особливо тих, хто потребує стаціонарної медичної допомоги.

«Планувалось провести перепрофілізацію відділення в рамках реформування вторинного (спеціалізованого) рівня надання медичної допомоги, як того вимагають від нас директиви МОЗ », - запевняє віце-мерка.

І далі розповідає про схему, яку придумали щодо подальшої долі міської ендикринології. Перепрофільоване відділення терапії з ендокринологічними ліжками буде працювати в Першій міській лікарні у тому ж приміщенні, де і зараз. Пацієнтів буде вести лікарка Куляба. Вона у  2012 році закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Працює лікарем-ендокринологом з 2014 року.

Окрім того, з 1-го липня 2019 року відкриються ендокринологічні ліжка в оновленому після капітального ремонту та повного технічного переоснащення терапевтичному відділенні лікарні «Правобережна». Там буде працювати лікар Лемежанська. Це нинішня заввідділенням ендокринології Першої міської лікарні. Вона має вищу кваліфікаційну категорію. У 1989 році закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Працює лікарем-ендокринологом з 1990 року. Очолює ендокринологічне відділення КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського» з 2009 року.

Всього в місті працюватимуть 30 ендокринологічних ліжок, як то було і раніше, проте пацієнтам з Правобережжя буде зручніше проходити курс стаціонарного лікування ближче до місця проживання

«Отже, об'єм надання медичної допомоги ендокринологічним хворим не зміниться, а умови навіть покращаться», - обіцяє віце-мерка.

Так це чи ні, вже зовсім скоро можуть відчути на собі самі пацієнти.

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться