Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 28 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці навчать мислити, брати своє життя під контроль і домагатися успіху

 

20 декабря 2019 15:30

Тренінг відбудеться 22 грудня о 18:00 у Конференц залі Терміналу-МК

В Україні стартувала спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУTM. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни способу мислення українців з виведенням його на якісно новий рівень, розроблена Академією Справжнього Успіху в межах проєкту КРАЇНА МРІЙTM — соціальної ініціативи Миколи і Тетяни Латанських.

Тренінги планується провести в 154 українських містах, а навчити щонайменше 15 000 українців. Отримані знання та продовження роботи над собою підвищить їх шанси на успіх у житті й бізнесі, сформують розуміння, як підвищити рівень доходів, дадуть відповідь на багато життєвих питань і, як результат, стимулюватимуть позитивні зміни в країні. 

На сьогодні тренінги вже пройшло більше 10,000 українців по всій країні і відвідано 90 міст зі 154.

У Кременчуці тренінг відбудеться 22 грудня о 18:00 у Конференц залі Терміналу-МК за адресою м. Кременчук, вул. Соборна 18/14.

«Ми задумалися, якими мають бути українці, щоб створити країну мрії? Відповідь була для нас як успішних людей очевидна. І так само ставало зрозуміло, що для багатьох українців це темний ліс. Люди звикли жити із завченими фразами, які знімають з них відповідальність: „Від мене нічого не залежить!“, „Не вийшло, значить не судилося“ і т. д. Наші співвітчизники перебувають переважно в песимістичному настрої і, крім того, що не знають, як діяти, ще й не вірять в самих себе. Ми зрозуміли, що могли б, використовуючи наш дванадцятилітній досвід роботи з різними людьми у понад 70 країнах світу, навчити українців переводити мислення в режим: „Своїми справами я створюю країну своєї мрії“. Для цього ми готові надати практичні інструменти досягнення успіху у всіх сферах життя!» — пояснює Микола Латанський.

Програма розрахована на 12 місяців. Формат заходів програми ПРОРИВ ДО УСПІХУTM включатиме два рівні, що відрізняються тривалістю навчання.

1. «ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Експрес-курс» — вечірній експрес-тренінг тривалістю 2,5 години. Проходить у 154 містах – 22 обласних центрах та 132 містах обласного значення України. Навчання безплатне для всіх бажаючих.

2. «ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Занурення» — триденний тренінг. Проходить раз на два місяці в Києві і збирає учасників з усієї України та інших країн. Навчання платне, але для учасників проєкту КРАЇНА МРІЙ є можливість пройти програму за пільговою вартістю.

«Трансформаційна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ фокусується на п’яти елементах, потрібних для здійснення прориву кожного окремо взятого українця і країни в цілому. Це розуміння того, ти хочеш досягти, віра в те, що будь-яка задумка тобі під силу, здатність взяти на себе 100%-ну відповідальність за результат, за свої дії і за себе, постановка чітких вимірних цілей і щоденна праця для досягнення бажаного», — розповідає Тетяна Латанська.

У програмі можуть взяти участь ті українці, які відчувають в собі сили змінити себе й своє оточення і збираються докласти зусиль, щоб перетворити Україну на справжню КРАЇНУ МРІЙ™. Для них підготовлено теоретичні знання, практичні вправи, спеціальні практики підвищення усвідомленості, інструменти забезпечення щоденних трансформаційних процесів.

В результаті навчання в програмі ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни учасники оволодівають законами успіху, навчаються, як позбутися всього, що може заважати руху вперед і вгору, розуміють, як розставляти пріоритети і досягати більшого за менший час, знаходять для себе мотивувальні ланки і можуть впроваджувати Формулу Прориву™ в усі сфери свого життя.

Микола і Тетяна Латанські — український бренд №1 людського успіху й реалізації потенціалу в житті та бізнесі.

Микола Латанський, президент компанії Academy of True Success, LLC зі штаб-квартирами в США, Естонії та Україні, інвестор в Силіконовій Долині, США, автор унікальної методики тестування людського потенціалу «Зерно Душі™», мотиваційний спікер і тренер особистісного зростання, який виступив у 31 країні світу, а також перший коуч на пострадянському просторі, який побудував успішну коучингову практику і став доларовим мільйонером.

Тетяна Латанська — успішна фотохудожниця, авторка унікальної методики розвитку жіночої мудрості «Шкала Жіночності™», авторка книги «Жіноча мудрість» і ведуча міжнародної програми для жінок «Дружина Генія™, або Як розкрити й підтримати у чоловікові генія».

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться