Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 26 Апреля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці не змогли заборонити продаж алкоголю вночі

 

13 декабря 2018 20:55

Депутати проект рішення не підтримали.

Сьогодні на сесії міськради розглядали сьоме додаткове питання «Про заборону пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території м.Кременчука».

По ньому озвучили пропозицію депутата Миколи Бокована щодо коригування часу заборони продажу алкоголю з 22 год вечора до 7 години ранку, а не до 8 години ранку. Депутати це рішення не підтримали.

Пропонували також обмеження нічної торгівлі алкоголем відстрочити до 1 травня 2019 року, однак і це рішення не прийняли.

Під час розгляду питання, першим слово взяв депутат міськради Олександр Роженко. Він повідомив, що ряд «наливайок» під виглядом закладів ресторанного типу торгують алкоголем цілодобово, не маючи жодних проблем.

У відповідь, мер Кременчука Віталій Малецький закликав депутатів зосередитися і зробити так, «щоб під кожним вікном у місті генделів не було».

Тут до місьгкого голови та колег звернувся депутат міськради Костянтин Терещенко з проханням залишити у спокої «цих людей» (власників «наливайок», авт.).

«Чому ми знову намагаємося робити якісь популістські рішення за рахунок простих людей?» - висловився К.Терещенко і жартома запропонував заборонити самогоноваріння в під’їздах.

Він, як «нічний тусовщик», повідомив, що о 4-й ранку в кожному районі міста все спокійно і нема «якихось вигаданих порушень».

К.Терещенко просив зробити цю заборону «цивілізовано», попередивши людей заздалегідь. Він закликав депутатів не підтримувати заборону на продаж алкоголю вночі.

І тут В.Малецький поділився своїм досвідом, як у кіоску вночі пиво купував.

Депутат Микола Бокован з трибуни розповів, що заборона торгівлі алкоголем вночі не вирішить проблему його вживання. Однак, за його словами, це буде стимулом зменшення розпиття алкогольних напоїв у під’їздах «звичайних кременчужан».

Далі депутатка Валентина Гордєєва повідомила, що краще б «з’їла шматок сухаря, ніж людям зло зробила». Вона категорично проти нічних «наливайок».

Протягом тривалого часу депутати жваво обговорювали це питання. Та не поспішали підтримувати заборону. Після неодноразових голосувань, рішення таки не прийняли.

«Алкогольне лобі перемогло», - підсумував В.Малецький.

І зазначив, що ініціюватиме розгляд цього питання на наступній сесії.

Нагадаємо, і знову про заборону торгівлі алкоголем:депутатам Кременчуцької міської ради пропонуватимуть «накласти табу» на пиво і горілку.

11 жовтня 2018 року депутати міськради НЕ ввели заборона на продаж алкоголю вночі.

Варто нагадати, що це не перша спроба встановити обмежений режим продажу алкогольних напоїв. Заборона вже мала місце у Кременчуці. Але тоді його скасували за рішенням суду.

А у липні цього року у Кременчуці на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології депутати розглянули проект рішення, яке регламентує початок процесу створення регуляторного акту щодо продажу алкоголю. Як пояснила начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк, згідно із змінами на рівні держави, на місця надійшла рекомендація щодо обмежень продажу алкоголю, зокрема в нічний час.

У Кременчуці патрульні готові контролювати порядок у магазинах, як введуть обмеження продажу алкоголю.

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться