Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці оперслужби у день виборів переводять в посилений режим роботи

17 апреля 2019 16:45

Комунальників і транспортників - теж.

У Кременчуці почали готуватися до проведення другого туру президентських виборів, який заплановано на наступну неділю 21 квітня.

Розпорядження міського голови «Про забезпечення проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України  21 квітня 2019 року в місті Кременчуці» з'явилось на офіційному сайті міськвиконкому.

Ряд структурних підрозділів міськвиконкому, а також правоохоронні органи отримали вказівки, як працювати 21 квітня.

Так, департамент житлово-комунального господарства зобов’язаний забезпечити безперебійне функціонування міського комунального господарства, на випадок позаштатних ситуацій підготувати запас матеріалів, організувати чергові підрозділи на всіх комунальних підприємствах міста напередодні та в день проведення повторного голосування.

Управлінню охорони здоров’я регламентовано забезпечити роботу лікувальних закладів у день проведення повторного голосування в звичайному режимі та посилити роботу Станції екстреної медичної допомоги.

Поліція має забезпечити охорону публічного порядку на виборчих дільницях і приміщенні Кременчуцької окружної виборчої комісії напередодні та в день проведення повторного голосування.

Співпрацювати з Департаментом житлово-комунального господарства щодо забезпечення належних умов для повторного голосування на виборчих дільницях: зручний під’їзд та підхід, освітлення, благоустрій прилеглих територій  - то завдання, які поставлені Автозаводській та Крюківській районним адміністраціям.

Відділу транспорту треба забезпечити роботу громадського транспорту, посилити дисциплінарну відповідальність перевізників в день проведення повторного голосування.

Кременчуцькі рятувальники мають забезпечити посилений контроль за дотриманням правил протипожежної безпеки в місцях проведення повторного голосування й у приміщенні Кременчуцької окружної виборчої комісії.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться