19 січня 2020 14:00
Перегляди: ...

Свято завершується.
Останні вихідні - а саме два дні, які кременчужани і гості міста можуть відвідати новорічне містечко до 19 січня включно.
Про це повідомили на сторінці у Фейсбуці Благоустрій Кременчука
Комунальники попереджають, що вже 20 січня розпочнеться демонтаж і бажають всім гарних вихідних.
Нагадають, Біля Кредмашу розбирають новорічну ялинку
Також нагадаємо, минулого року почали здійснювати демонтаж головної ялинки міста 22 січня.
Зазвичай післяноворічні прибирання розпочинають після 19 січня – свята Водохрещі.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































