Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці платили близько 64 грн податку в рік за отель, як вам ?


2 июля 2019 11:15

Дмитро Кавунник збільшив земельний податок у 100 разів для горе-бізнесменів.

У Кременчуці багато років існувала окрема група бізнесменів-хитрунів, які використовували землі житлової забудови (присадибні ділянки в приватному секторі) у комерційних цілях для провадження господарської діяльності. Водночас вони практично не сплачували в бюджет міста земельний податок, видаючи свої господарчі будівлі за житлові будинки. Мова про міні-готелі, СТО, магазини автозапчастин, пункти прийому вторсировини, тощо. Наприклад, власник хімчистки автомобілів за адресою: вулиця Олексія Древаля, 62 сплачував у рік 31 грн 68 коп, а власник готелю «Рукавичка Хаус»,  один день перебування в якому коштує 650 грн., (вул. Генерала Іринєєва, 21)  64 грн 10 коп.

Багато таких бізнесів зареєстровано на пенсіонерів і взагалі нічого не сплачують, бо підпадають під податкову пільгу. Команда Дмитра Кавунника, лідера Кременчуцького осередку політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», припинила це неподобство та добилася підвищення земельного податку для махінаторів в 100 разів (це цілком нормальна сума для них), що дозволить наповнити міський бюджет на десятки мільйонів гривень.

За дорученням Дмитра Кавунника, яке підтримали інші депутати бюджетної комісії, земельне управління Кременчуцької міської ради протягом року провело колосальну роботу, виявляючи подібні об’єкти. На сьогодні в цьому переліку декілька десятків будівель. 26 червня 2019 року, на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради було прийнято рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території міста Кременчука у 2020 році», яким збільшено ставку земельного податку для горе-бізнесменів із 0,03 % до 3 % від нормативної грошової оцінки землі.

 

Політична реклама

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться