Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ви не повірите: мільйонерів у Кременчуці за останній рік стало на 26 більше


30 июля 2019 09:15

Вони задекларували 328,1 млн грн доходу.

Мільйонери у Кременчуці з’являються, як гриби після дощу. Так, лише за останній рік за офіційними даними щорічної кампанії декларування доходів, отриманих у 2018 році, доходи більше мільйона гривень вказали в своїх деклараціях 67 громадян. Про це повідомляє  Кременчуцьке управління ГУ ДФС у Полтавській області.

Вони задекларували 328,1 млн грн, що майже на 137,7 млн грн більше, ніж в минулому році.  Усього визначено до сплати: податок на доходи фізичних осіб в розмірі  4,9 млн грн, військовий збір -  0,5 млн грн.

Хоча ще за 2017 рік доходи більше мільйона гривень вказали в своїх деклараціях по Кременчуцькій ОДПІ 41 громадянин, (в т.ч. по головному офісу - 23 громадян), що на 7 громадян більше, ніж за 2016 рік (по головному офісу на 3 громадянина менше):

За підсумками проведеного декларування з початку 2018 року року до Кременчуцького управління ГУ ДФС у Полтавській області податкові декларації про майновий стан і доходи подали 12095 громадян (на 343 більше ніж в минулому році). Загальна сума задекларованого доходу становить 784,2 млн. грн. (на 254,7 млн. грн. більше), що дозволило поповнити місцеві бюджети майже на 17,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та державний бюджет на 2,3 млн. грн. військового збору.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні своїм правом на отримання податкової знижки вже скористалося 1380 громадян. За результатами проведених розрахунків, громадянам повернуто з бюджету 2,4 млн. грн. (на 0,7 млн. грн. більше ніж в минулому році).

Кременчуцьке управління повідомляє, що граничний термін сплати податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору по поданих громадянами декларацій про майновий стан і доходи за 2018 рік – 31 липня 2019 року.

Нагадаємо, за 2017 рік у Кременчуці з'явилося на 7 мільйонерів більше, ніж у 2016 році.

 

 

Аріна Алініна

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться