Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 27 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці побільшало вбивств – та майже всі їх розкрили

 

20 апреля 2019 09:00
У Кременчуці побільшало вбивств – та майже всі їх розкрили

Криміногенна ситуація у нашому місті залишає бажати кращого. Однак правоохоронці звертають увагу на статистику розкриття злочинів.

У Кременчуці за три місяці 2019 року (порівняно з аналогічним періодом минулого року) зріс рівень загальної злочинності. Це зазначають у прес-службі Кременчуцького відділу поліції. За їхніми даними, у I кварталі поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 1 тис 764 кримінальні правопорушення (проти 1 тис 644 у 2018 році).
Протягом звітного періоду цього року найбільше збільшилася кількість навмисних вбивств – 3. Минулого року цей показник дорівнював 0. Правоохоронці зазначають, що 2 із цих кримінальних правопорушень уже вдалося розкрити.
На 40,5% (з 37 до 52 випадків відповідно) побільшало правопорушень, пов’язаних із обігом наркотичних засобів, їх аналогів та прекурсорів. 
За звітній період 2019 року на 8,3% (з 12 до 13 випадків) збільшилася кількість незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Також на 8,7% зросла кількість випадків шахрайства (зі 126 – у 2018 році до 137 – у поточному). З початку року вдалося розкрити лише 6 правопорушень цієї категорії злочинів. Поліціянти зазначають, що шахрайство традиційно має низький відсоток розкриття. 
Зросли у місті й крадіжки на 5,6%: з 699 (у 2018 році) до 738 (у поточному). Однак, за даними правоохоронців, прийнято рішення про закриття 140 кримінальних проваджень, з яких 56 були зареєстровані у 2019 році. Слідчі розкрили 153 кримінальні справи. 
Слід додати, що порівняно з аналогічним періодом минулого року за деякими категоріями злочинів спостерігається зменшення кількості правопорушень. Це стосується, наприклад, випадків незаконного заволодіння транспортними засобами: на 75% (з 12 до 3). За цим пунктом вже розкрито 1 справу. На 31,2% (з 48 до 33) зменшилася кількість економічних злочинів, а на 20% (з 5 до 4) – кількість розбоїв. Один із останніх випадків слідчим вже вдалося розкрити.
Більш наглядна кримінальна картина міста – в інфографіці.

У Кременчуці побільшало вбивств – та майже всі їх розкрили

У Кременчуці побільшало вбивств – та майже всі їх розкрили

 

Нагадаємо, у Кременчуці із 1 по 30 квітня проходить місячник добровільної здачі зброї.


Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться