Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці повторно оголошують конкурс на маршрути №3б і №25

 

26 марта 2019 12:05

Бажаючих возити пасажирів на даних маршрутах знайти не можуть.

Проект рішення міськвиконкому «Про повторне проведення конкурсу по визначенню перевізника на право здійснення перевезення пасажирів на об’єкт конкурсу № 1 (міський автобусний маршрут № 3Б) та № 2 (міський автобусний маршрут № 25) в м. Кременчуці» оприлюднено на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

На одному з цих маршрутів ще восени минулого року міська влада розірвала договір на перевезення з ПП «Союз-Авто-Експрес».

"У зв’язку з закінченням терміну дії договору на виконання транспортних послуг щодо перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах м. Кременчука від 27.12.2017 № 20 з приватним підприємством «Союз-Авто-Експрес» на міському автобусному маршруті загального користування в місті Кременчуці № 3Б «пров. Воровського – ПАТ «Укртатнафта», достроковим розірванням договору на виконання транспортних послуг щодо перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах м. Кременчука від 22.12.2016 № 15 з приватним підприємством «Союз-Авто-Експрес» на міському автобусному маршруті загального користування в місті Кременчуці № 25 «вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта» і враховуючи, що на попередньому конкурсі не визначили, то оголосили повторний", - йдеться в проекті рішення.

Згідно з проектом, комітет по проведенню конкурсу перевезень планує провести конкурс по визначенню перевізника на об’єкт конкурсу №1 (це міський автобусний маршрут № 3Б) та №2 (міський автобусний маршрут № 25) в м. Кременчуці в терміни, визначені законодавством.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року на виконкомі Кременчука прийняли рішення про розірвання дострокового договору із міським автобусним маршрутом №25. Причину називали: перевізник не дотримувався умов договору щодо кількості транспортних засобів, які повинні працювати на вищезазначених маршрутах. Так, згідно з договірними умовами, на  маршрут ЗБ («пров. Воровського – ПАТ «Укртатнафта») має щоденно виходити 25 маршруток, 4 з яких у «звичайному режимі». А по факту працює лише 15 і жодної у «звичайному режимі».

У розмові з мером перевізник ПП «Союз-Авто-Експрес» повідомив, що за попереднім тарифом працювати не можливо та нерентабельно.

Читайте: У Кременчуці з осені минулого року не можуть знайти перевізника на маршрутах №3б і №25.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться