Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці та Глобиному правоохоронці провели тактико-спеціальні навчання

 

18 августа 2018 13:00
У Кременчуці та Глобиному правоохоронці провели тактико-спеціальні навчання

У навчаннях взяли участь керівники і окремі працівники територіальних відділів та відділень поліції міста та району, інспектори Кінологічного центрів. 

Сьогодні поліцейські усували спроби «нападу» на територіальну виборчу дільницю та рейдерського «захоплення» сільгосптехніки. Інформація про це розміщена на сторінці Національної поліції Полтавської області у Фейсбуку.

Тактичні дії поліції у вказаних ситуаціях були частиною командно-штабних навчань, які відбулися у Кременчуці за участі правоохоронців міста, Національної гвардії, спецпідрозділів поліції Полтавщини, патрульної поліції. 

 

Провів інструктаж учасників навчань та надав оцінку рівню реалізації поставлених завдань заступник начальника  поліції Полтавщини Денис Захарченко та заступник керівника поліції міста Ігор Матяш.
У навчаннях взяли участь керівники і окремі працівники територіальних відділів та відділень поліції міста та району, інспектори Кінологічного центрів. 

Також до навчань були залучені представники групи превентивної комунікації – так званої «поліції діалогу»  – які намагалися на початковому етапі зняти напругу та переконати агресивно налаштовану молодь утриматися від неправомірних дій. 

У Глобинському відділу поліції проведено навчальний збір особового складу. Після озброєння та екіпіровки правоохоронців начальник підрозділу Зураб Мелікідзе оцінив загальну стройову злагодженість та стан обмундирування кожного поліцейського. 

У процесі проведення збору перевірили на практиці дієвість схеми оповіщення поліцейських, правильність дій працівників чергової частини підрозділу, наявність та укомплектованість «тривожних» валіз поліцейських, а також відпрацювали порядок дій по усуненню спроби «нападу» на територіальну виборчу дільницю та рейдерського захоплення земель.  

У рамках командно-штабних навчань, із числа правоохоронців було створено групи блокування, фільтрації, оточення та евакуації, переговорів, забезпечення тощо.

«Ситуація під час виборів може бути непростою, і кожен з нас повинен бути готовий до виконання бойових завдань», - зазначив майор поліції Зураб Мелікідзе. 

Також, було акцентовано увагу правоохоронців на недоліки під час проведення навчань та надано оцінку рівню реалізації поставлених завдань.

 

За матеріалами відділу комунікації поліції Полтавської області 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться