Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці в одному із дитсадків хочуть облаштувати 8 ігрових майданчиків (доповнено)

 

10 мая 2019 17:45

Гроші винайшли в міському бюджеті. Пощастило малюкам ДНЗ № 46.

 У Кременчуці в одному із дитсадків хочуть облаштувати 8 ігрових майданчиків.

Так, на офіційному сайті міськради оприлюднили Проект рішення міськвиконкому «Про виділення коштів з цільового фонду міської ради для виготовлення проектно-кошторисної документації».

Йдеться про облаштування 8 ігрових майданчиків на території дитсадка №46. Перед цим було звернення до міської влади від адміністрації вищезгаданого дошкільного навчального закладу.                         

Тож на засіданні міськвиконкому хочуть затвердити виділення з цільового фонду міської ради кошти в сумі 25 тис грн Департаменту освіти.

Кошти підуть за рахунок пайової участі поточних надходжень для  виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту «Улаштування 8-ми ігрових дитячих майданчиків у дошкільному навчальному закладі № 46».

А директора департаменту освіти Геннадія Москалика буде зобов’язано внести зміни до паспорту бюджетної програми на 2019 рік та перерахувати кошти дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) № 46. 

Завідуючій дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) № 46  Світлані Цвелих перерахувати кошти згідно з наданими договором та рахунком.

Доповнено:

Сьогодні, 10 травня члени міськвиконкому погодили виділити кошти для облаштування ігрових майданчиків у дитсадку №46. При цьому мер Кременчука Віталій Малецький нагадав, що проект подавали в рамках Громадського бюджету-2018. Та він зовсім трохи не набрав необхідної кількості голосів для реалізації.

Саме тому у фіналі конкурсу прийняли рішення про фінансування цього проекту з міського бюджету за рахунок внесків в інфраструктуру.

 

Фото з Інтернету, не відповідає проекту

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться