Кременчуцька газета
Четверг, 5 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

У Кременчуці за останній час зламали 11 колонок з водою

18 вересня 2023 11:15

Статистика за місяць.

11 трубчастих колодязів, розташованих у Кременчуці, було зламано за останній місяць. Про це повідомили у пресслужбі КП «Кременчукводоканал».

На прибудинкових територіях житлової забудови Кременчуцької міської територіальної ради розташовано понад 200 трубчатих колодязів. Це самі ті колонки, вода в яких хоч і не відповідає санітарним нормам й непридатна до вживання, проте вони мають важливу соціальну роль. Під час блекаутів, або тимчасового припинення водопостачання саме вони можуть забезпечувати мешканців міста водою технічної якості для використання її у побуті.

І за останній місяць до диспетчерської служби водоканалу надійшло 11 заявок про несправні колонки, несправність яких саме у пошкоджених ручках для набору води. У деяких випадках ручки зламані на нещодавно відновлених колонках, наприклад трубчасті колодязі по вул. Троїцькій біля будинків 67 і 69. У інших зламані ручки ремонтують вже декілька разів – по вул. Давида Кострова, буд. 85 та вул. Велика Набережна, буд. 57. Тобто їх просто ламають навмисно!

Від початку повномасштабного вторгнення за дорученням Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області КП «Кременчукводоканал» за власні кошти ремонтує такі колодязі. Разом з цим їх ремонтують працівники цеху водопостачання, які замість цього мали б замінювати водопровідні мережі, ліквідовувати пориви, проводити обслуговування насосного обладнання, ремонтувати оглядові колодязі тощо. Лише за останній місяць ремонтні бригади підприємства відремонтували 12 трубчастих колодязів.

Також проводяться роботи з відновлення несправних трубчастих колодязів. Це колонки, які необхідно облаштовувати наново через глибоке залягання ґрунтових вод або зношене обладнання. Кошти для їх відновлення виділяють з міського бюджету!

По фактах скоєння вандалізму щодо трубчастих колодязів, підприємство звернеться до правоохоронних органів з питанням щодо притягнення до відповідальності за вчинення протиправних дій.

У разі виявлення несправностей телефонуйте до диспетчерської служби КП «Кременчукводоканал» за телефонами: +38 (067) 403-97-86; +38 (050) 305-45-71.

Нагадаємо, шукають тих, хто у Кременчуці щодня руйнує по 3-4 колонки.

«Кременчукводоканал» погодив отримання коштів на відновлення кількох трубчастих колодязів, закупку палива та проєкт нових електромереж.

 

 

За інформацією Кременчукводоканалу


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися