Кременчуцька газета
Вівторок, 28 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

У Кременчуцькому районі на дачних ділянках з'ясовували стосунки із ножем

7 жовтня 2022 09:00

Судова справа.

Днями Кременчуцький районний суд Полтавської області під головуванням судді Колотієвського О.О розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали кримінального за фактом вчинення кримінального проступку передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, тобто нанесенні умисного легкого тілесного ушкодження, відносно уродженця с. Василівка, Роменського району, Сумської області, громадянина України, українця, з середньою спеціальною освітою, розлученого, , раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

Про це йдеться у вироці суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

17 серпня 2022 року близько 18.00 обвинувачений знаходився в гостях на території дачного домоволодіння. Там сиділи та розпивали спиртні напої.

Згодом, близько 22.00 чоловік перечепився через стілець і впав на землю лобом. Вдома помітив у себе на лобі садно, в результаті чого в нього, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, виник умисел на заподіяння тілесних ушкоджень потерпілому , оскільки вважав, що останній завдав йому тілесних ушкоджень.

Чоловік взяв зі свого будинку кухонний ніж та пішов у бік дачної ділянки.

Там розпочав сварку.

Обвинувачений в стані алкогольного сп`яніння, на ґрунті неприязних відносин, умисно, з метою спричинення тілесних ушкоджень, наніс один удар лезом кухонного ножа, який тримав в правій руці, в область правої верхньої частини спини потерпілого.

В результаті умисних протиправних дій чоловік наніс тілесне ушкодження у вигляді: поверхневої рани задньої поверхні правого плечового суглобу, яка утворилась від дії одного удару колюче-ріжучого предмету, можливо і леза ножа, у вказані термін та обставини і за ступенем тяжкості відноситься до легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений у судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального проступку визнав повністю та суду пояснив, що вчинив кримінальний проступок за вищевикладених обставин.

Заслухавши думку учасників кримінального провадження, роз`яснивши зміст ч. 3 ст. 349 КПК України та оскільки проти такого розгляду сторони кримінального провадження не заперечували, суд вважає за недоцільне досліджувати докази щодо тих обставин, які ніким не оспорюються.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначити покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в перерахунку становить 850 гривень.

Речовий доказ по справі:

- кухонний ніж знищити.

На вирок може бути подана апеляція до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти діб з моменту його проголошення через Кременчуцький районний суд.

Судове рішення не може бути оскаржене в апеляційному порядку з підстав заперечення обставин, які ніким не оспорювалися під час судового розгляду і дослідження яких було визнано судом недоцільним відповідно до положень ч. 3 ст. 349 КПК України.

 

 

Антоніна Озерна

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися