Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У мерії Кременчука розподіляли гроші на квартири (Доповнюється)

 

19 ноября 2019 14:55

Суми відшкодування різні.

Сьогодні у міськвиконкомі Кременчука проходило засідання тимчасових комісій, на яких розглядали питання розподілу грошей в рамках державної субвенції, що надійшли в Кременчук.

Зокрема, на засіданні комісії затвердили виділення грошових компенсацій серед кременчужан.

В межах 400 тисяч гривень отримали діти-сироти, які мають право на придбання житла.

Напередодні Кременчук отримав державну субвенцію в загальній сумі 1 млн 633 тис 80 грн, що мають цільове призначення та спрямовуються на придбання власного житла особам із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років. Розмір грошової компенсації на кожного учасника державної програми відповідно до формульних розрахунків становить 408 тис 270 грн. Ці кошти перераховуватимуться на особисті рахунки громадян, які ними будуть спрямовуватися на придбання власного житла.

Також кошти в межах 775 тисяч гривень будуть у розпорядженні кременчужанина, який має статус інваліда та отримав поранення на території іншої держави.

Окрім кошти в межах 775 тис грн отримає кременчужанин, який став інвалідом внаслідок участі в антитерористичній операції.

Ще одному учаснику АТО, інваліду другої групи, нараховані більше 1 млн 300 тис грн, враховуючи сімейний стан і інші фактори. Іншому - в межах 995 тис грн. 

Як і у випадку з дітьми-сиротами, кошти перераховуватимуться на особисті рахунки громадян та їх спрямовуватимуть на придбання власного житла. Квартиру чи будинок можна придбати, як у Кременчуці, так і в іншому місті.

Доповнено

Цього разу отримали коменсацію на придбання житла від держави ще два учасники АТО. Один в межах 775 тис грн, другий, у якого троє малолітніх дітей,1 млн 494 тис грн.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться