Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У «Полтаваобленерго» питання підвищення тарифів на тепло тримають в таємниці

6 ноября 2017 11:50
У «Полтаваобленерго» питання підвищення тарифів на тепло тримають в таємниці

Кажуть, будуть громадські слухання та нічого конкретно не говорять.

Сьогодні, 6 листопада, під час відкритих слухань  щодо погодження для ПАТ «Полтаваобленерго» Інвестиційної програми на 2017 рік, журналісти поставили запитання про підвищення тарифів на тепло і гарячу воду.

«Скоро будуть слухання по тарифу на тепло»,- зазначив керівник філії ПАТ «Полтаваобленерго» Сергій Андрієвський, який був на слуханнях в якості члена комісії.

І це вся інформація, що вдалось отримати представникам ЗМІ. Питання журналістів, бодай, коли очікувати підвищення тарифів  – цього року чи наступного, також залишилось без конкретної відповіді.

На всі інші запитання теж була відповідь: що спочатку потрібно затвердити Інвестиційну програму на 2017 рік (це з приводу якої були відкриті слухання сьогодні), далі винести на розгляд сесії міськради Інвестиційну програму на 2018 рік.

Тоді вже буде процедура, як вимагає законодавство, оголошення про наміри підвищити тариф, обговорення і затвердження нового тарифу.

Зауважимо, що більша частина мешканців Кременчука отримає тепло і гарячу від Кременчуцької ТЕЦ ПАТ «Полтаваоблнерго». І те, що тепло і гаряча вода від компанії подорожчають свого часу підтвердив міський голова Віталій Малецький. За словами мера, це ймовірно може статися з лютого наступного року.

Раніше повідомлялося, що міськрада Кременчука знову спробує скасувати підвищення тарифів на тепло і гарячу воду для споживачів КП «Теплоенерго»

Також нові тарифи приїде перевіряти комісія з Києва

Раніше повідомлялося, що справу про скасування підвищення тарифів на тепло передано на розгляд Крюківського райсуду. 

25 жовтня, комісія з вивчення собівартості тарифів «Теплоенерго» рекомендувала виконкому скасувати скандальне рішення про їх підвищення

 

 Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться