Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 1 Октября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Придніпровському парку буде незвичайний туалет (Доповнено)

 
 

 

29 марта 2018 20:55

Туалет хочуть помістити в господарсько-адміністративну будівлю. 

Членів міськвиконкому просять погодити проектування та реконструкції об’єкта «Реконструкція господарських будівель по вул. Коцюбинського, 1 під господарсько- адміністративну будівлю з вбудованим громадським туалетом в м. Кременчуці».

Повноваження функцій замовника хочуть делегувати КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва».

Відповідний проект рішення оприлюднено на сайті Кременчуцької міської ради.  

У ньому, зокрема, йдеться зобов’язати комунальне виробниче підприємство «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва виконати збір вихідних даних, проектування, експертизу проектно – кошторисної документації та затвердити її в установленому законодавством порядку. Отримати документ, що дає право на проведення будівельних робіт, виконати роботи відповідно до проекту та діючих будівельних норм.

Як прокоментував Кременчуцькій газеті начальник КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» Микола Воловик, йдеться про будівництво адміністративно- господарчого корпусу з вбудованим туалетом. Аби ним могли користуватися як працівники Придніпровського парку, так і відвідувачі.

«Планується, що буде частково знесено весь отой «Шанхай»: гаражі, господарчі будівлі, що наразі розміщаються за літньою сценою. І на тому місці буде зведено нову адміністративно- господарчу будівлю», - пояснив М. Воловик.

За його словами, вирішено будувати саме в цьому місці, щоб вбудований туалет був під наглядом. Про знесення старої будівлі стаціонарного туалету в Придніпровському парку не йдеться.

«Питання виносимо на засідання міськвиконкому, аби отримати дозвіл на проведення проектування», - говорить чиновник.

М. Воловик говорить, що при дотриманні всіх процедур (експертизи, узгодження) проект на будівництво буде готовий цього року. І не виключає, що будівництво може початися також у 2018 році. Але за умови фінансування з міського бюджету.

Та чітких строків ще не називають.

Рішення, згідно з яким планували проектувати і будувати туалет в міському парку «Придніпровський», вже не буде чинним. Наразі в Придніпровському парку лише біотуалети.

Раніше повідомлялося, реконструкція Придніпровського парку, схоже, завершиться нескоро, а про ремонт громадського туалету у парку влада міста навіть поки не думає.

 

Доповнено.

29 березня о 20-50 на сесії міськради депутати прийняли рішення щодо побудови туалету в парку і виробничих майстерень для парку.

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться