Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У Регіональному офісі водних ресурсів Полтавської області проведуть енергоаудит

5 грудня 2023 16:00

НВК «ЕНЕРГО-ПЛЮС» має на меті сприяти залученню міжнародних коштів у вигляді кредитів на пільгових умовах, в тому числі на модернізацію. 

У Регіональному офісі водних ресурсів Полтавської області Державного агентства водних ресурсів України проведуть енергоаудит. Відповідний договір укладено з НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС».

«Ми маємо амбітний план: розробити та реалізувати систему енергоменеджменту у  Регіональному офісі водних ресурсів Полтавської області Державного агентства водних ресурсів України. Він дозволяє виконувати енергомоніторинг в реальному часі на всіх стадіях управління процесами, а також забезпечити навчання персоналу всіх рівнів та ввести систему заохочення спрямовану на виконання заходів енергозбереження», – повідомив виконавчий директор НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» Вадим Литвиненко, атестований спеціаліст з більш ніж 20-річним стажем.

За словами Вадима Литвиненка, на енергоємних підприємствах, де відсутня система і культура енергозбереження, витрати на енергоресурси в собівартості продукції можуть складати 70-80%. Завдяки системним заходам, в деяких випадках, цей показник може скоротитися на 15-25%.

Енергоаудит на підприємстві включатиме такі кроки:

  • проведення розрахунку базових рівнів споживання енергії/енергетичних ресурсів та комунальних послуг;

  • формування переліку обладнання з критично низьким ККД та недоцільним коефіцієнтом енергоефективності;

  • аналіз енергоспоживання та ефективності виробництва продукції; 

  • аналіз можливостей підприємства для впровадження системи енергоменеджменту;

  • розроблення пропозицій щодо впровадження енергоефективних заходів;

  • обстеження стану теплоізоляції будівель;

  • визначення потенціалу економії енергії/енергетичних ресурсів;

  • розроблення та впровадження інструктивних матеріалів для працівників органу впровадження систем енергетичного менеджменту, спрямованих на формування відповідального й ощадного ставлення до споживання енергії/енергетичних ресурсів та комунальних послуг;

  • розроблення та впровадження систем мотивації ефективного енергоспоживання.

Надалі результати енергоаудиту допоможуть аргументовано й технічно грамотно залучати кошти для оновлення і модернізації основного та допоміжного обладнання.

Окрім того, НВК «ЕНЕРГО-ПЛЮС» має на меті сприяти залученню міжнародних коштів у вигляді кредитів на пільгових умовах, в тому числі на модернізацію. 

Ця співпраця є результатом перемовин між директором НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» Євгеном Корфом і генеральним директором ALPHA Consulting GmbH Томасом Краузе.

Зараз компанія спільно з партнерами ALPHA Consulting GmbH (Німеччина) працює у формі технічних нарад з розробки концептуальних рішень та техніко-економічних розрахунків, що є складовою частиною енергоаудиту. Метою є визначення технологічної можливості та фінансової доцільності залучення іноземних інвестицій. Основне завдання полягає в тому, щоб визначити економічно привабливі напрями для модернізації, які надалі дозволять мати позитивний індекс рентабельності в найкоротший термін, а також підвищать наявний рівень експлуатаційної надійності. У майбутньому ці пропозиції, викладені у вигляді інвестиційних проєктів, будуть розглянуті банками-партнерами однієї з країн Євросоюзу для подальших інвестицій.

 

 

За матеріалами підрозділу


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися