Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У виконкомі не знають скільки грошей витратили на «Солодкий Кременчук»

 

29 сентября 2017 15:15
У виконкомі не знають скільки грошей витратили на «Солодкий Кременчук»

Активістка підозрює що є факт порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Кременчуцька активістка Яна Коваль сьогодні отримала офіційну відповідь від Кременчуцького виконкому - стосовно кількості витрачених коштів на проведення дводенного фестивалю «Солодкий Кременчук» (фото нижче)

Текс відповіді активістка опублікувала у Facebook

«У зв'язку з тим, що виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради запитувана інформація щодо проведення фестивалю "Солодкий Кременчук" не зафіксовано та не створено за 2016 та 2017 роки, надати копії відповідних документів не є можливим», - відписав на запит керуючий справами виконкому міськради Руслан Шаповалов.

Фактично ця вся суть документа. Хоча, як зазначає активістка, у своєму запиті вона просила повідомити суми коштів (виділених та засвоєних); назви організацій, прізвища та ім'я осіб, які отримали ці кошти, а також документи, які б підтверджували таку інформацію.

«Звісно, це є неповною відповіддю на запит, адже майже на всі питання відповіді так і не надано. Відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації», надання недостовірної або неповної інформації є порушенням прав запитувача на інформацію та може бути оскаржене. А в даному випадку вважаю, що порушені не лише мої права, але й права інших жителів міста, адже знати інформацію - скільки було витрачено коштів на даний фестиваль має право кожен! А тут пишуть, що це навіть не зафіксовано ) Це як? Витратили і не знають скільки? ) Також цікавить скільки зароблено? Адже оренда кіосків та інших місць не є безкоштовною. Мені ще дуже цікаво, яку відповідь отримає на свій запит депутат О. М. Піддубна», - зазначає Коваль.

Нагадаємо, сам фестиваль виявився не таким солодким, як до цього обіцяли в міськраді

Пізніше мер міста Віталій Малецький не зміг пояснити - у чому полягала його підтримка фестивалю "Солодкий Кременчук", а нардепа Ю.Шаповалова - і поготів.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться