Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 24 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Не у всіх аптеках Кременчука, які працюють за програмою «Доступні ліки», можна купити медпрепарати

 

7 мая 2019 09:00

У деяких аптеках програма не працює через технічні причини, у деяких у наявності не всі ліки. 
 
У частині аптек Кременчука урядова програма «Доступні ліки» досі діє не стабільно. До Кременчуцької газети почали надходити скарги від кременчужан щодо того, що аби купити препарат - потрібно добряче побігати. 

Наприклад, в аптеці, що належить «Полтавафарм», і яка розміщена на вулиці Ігоря Сердюка, взагалі не відпускають ліки. У цьому пересвідчились і журналісти нашого видання, прийшовши до вказаної аптеки. Ще на дверях висить оголошення, що видача ліків припинена через технічні проблеми. Провізор лише підтвердила та вказала, які саме технічні проблеми. Порадила звертатися в інші аптеки, які в Кременчуці працюють за цією державною програмою.

Варто акцентувати, зараз у Кременчуці мають відпускати лікарські препарати за програмою «Доступні ліки» наступні аптечні заклади: «Полтава Фарм» - 4 аптеки, ПП «Панацея Фарм» - 3 аптеки, ТОВ «Прана Фарм» - 3 аптеки, ТОВ «Медіа плюс» - 5 аптек, ФОП «Зайцева» - 1 аптека.

Найближчим часом мають приєднатися ще 8 місць відпуску електронних рецептів.

Та поки що купити ліки проблематично. Адже, приміром, кременчужанин мешкає в центрі, а потрібний препарат є в аптеці аж в районі Пивзаводу. Про такі випадки повідомляли редакції. 

Кременчуцька газета зараз розбирається у ситуації та причини повідомить найближчим часом.

Нагадаємо, у Кременчуці отримати ліки за електронним рецептом і досі проблематично.

Також  нагадаємо, з 1 квітня цього року медпрепарати за державною програмою «Доступні ліки» можна отримати виключно за електронним рецептом. Також саме 1 квітня видача ліків за паперовими рецептами в рамках цієї програми припиняється.

Знайти аптеки, що відпускають ліки за урядовою програмою реімбурсації (механізму повної або часткової оплати лікарських засобів), вам допоможе: дзвінок до контакт-центру Нацслужби здоров'я України за безкоштовним коротким номером 16-77, який працює в режимі онлайн.  

Також найближчим часом на аптеках-учасницях програми з'являться наліпки «Тут є Доступні ліки».

До речі, видача «доступних ліків» за електронними рецептами - це початок переходу усіх в таку систему. Планується, що до кінця року всі препарати видаватимуть саме таким чином.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться