Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Членам ДФТГ та громадських формувань з охорони порядку у Кременчуці в 2023 році також платитимуть копійки у порівнянні із зарплатами Малецького і Ко

9 грудня 2022 07:15

Раніше Малецький і Ко оцінили службу учасників ДФТГ у 225 грн за добу, тоді як у жовтні керманичу міста нарахували зарплати понад (!) 150 тис грн.

 

В умовах воєнного стану, з метою відсічі збройної агресії російської федерації проти України та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальної цілісності, в Кременчуцькій територіальній громаді функціонують Кременчуцький добровольчий курінь та громадські формування з охорони громадського порядку i державного кордону.

Кременчуцький добровольчий курінь та громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону працюють повністю на громадських засадах, що абсолютно не мотивує учасників на якісне виконання поставлених бойових завдань.

Через це депутати Кременчуцької міськради планують сьогодні на сесії прийняти рішення «Про надання безповоротної фінансової допомоги фізичним особам учасникам Кременчуцького добровольчого куреня та фізичним особам учасникам громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону на 2023 рік».

Рішенням передбачено затвердити Порядок надання щомісячної безповоротної фінансової допомоги фізичним особам учасникам Кременчуцького добровольчого куреня та фізичним особам учасникам громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону;  Департаменту фінансів Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області передбачити бюджетні призначення на надання щомісячної безповоротної фінансової допомоги фізичним особам учасникам Кременчуцького добровольчого куреня та фізичним особам учасникам громадських формувань з охорони громадського порядку i державного кордону відповідно до Порядку.

«Метою та завданням прийняття рішення є організація виплат щомісячної безповоротної фінансової допомоги фізичним особам учасникам Кременчуцького добровольчого куреня, які виконують бойове завдання/розпорядження на період дій військового стану та фізичним особам учасникам громадських формувань з охорони громадського порядку i державного кордону. Така мотивація спонукатиме до сумлінного виконання покладених на них завдань.

Фінансове забезпечення виконання рішення передбачається здійснити за рахунок коштів бюджету громади»,-сказано у пояснювальній записці до документа.

Які суми сплачуватимуть з бюджету цчасникам ДФТГ та членам громадських формувань з охорони громадського порядку у Кременчуці в рішенні не зазначається, проте раніше Малецький і Ко оцінили службу учасників ДФТГ у 225 грн за добу.

Цікаво, що мер В.Малецький та його заступники отримають величезні кошти, у порівнянні з тими, що готові платити тим, хто збереже спокій кременчужан.

Так, Малецькому у жовтні нарахували зарплати понад (!) 150 тис грн, при цьому матдопомоги – понад 75 тис грн. Гриценко і Пелипенко – не відстають

Малецький оцінив роботу учасників ДФТГ у 75 грн за 8 год роботи і не відповів, хто б з чиновників погодився працювати за таку зарплату

 

Олег Булашев

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися