Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
П'ятниця, 17 Липня 2026

Ви є тут

Укравтодор оголосив тендер на будівництво мосту у Кременчуці

21 жовтня 2020 17:15
Перегляди: ...

Роботи мають розпочатися у 2021 році.

Сьогодні у системі Prozorro Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила тендер на будівництво вантового мосту у місті Кременчук. Про це повідомили на сайті  Укравтодору.

Очікувана вартість - 12 млд 520 млн 200 тис грн.

Орієнтовний термін початок будівельних робіт — весною 2021 року.

«Історії нового мосту вже більше 30 років — обіцянки про будівництво, реконструкцію озвучуються ще з 1980-х років. Єдиний діючий міст у Кременчуці, Крюківський міст, наразі знаходиться у аварійному стані. Через нього проходять дві важливі для регіону державні дороги: Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя та М-22 Полтава — Олександрія», - йдеться у повідомленні.

«Без будівництва нового мосту ми наражаємо не лише місто Кременчук, але й увесь центральний регіон України на транспортний колапс. Промислова агломерація Кременчука налічує близько півмільйона осіб — і саме від якості внутрішнього транспортного сполучення залежить інтенсивність розвитку регіону.

Тому плануємо закінчити будівництво мосту якомога швидше — термін реалізації проєкту 3 роки. Цей сучасний проєкт, із залученням найкращих світових практик і якісних українських матеріалів стане знаковим об’єктом Великого будівництва 2021-2022 років» — коментує Олександр Кубраков, голова Укравтодору.

 

Технічні особливості проєкту:

Новий міст у Кременчуці буде вантовим мостом за схемою 180+360+180. Запланована протяжність (разом з підходами) — 1,7 км.

Світова практика засвідчує, що останні 20 років на прогонах більше 150 метрів прийнято будувати саме вантові мости. Подібні проєкти менш матеріаломісткі, а значить — у результаті чинять менший негативний вплив на довкілля. Також вантовий міст більш повністю відповідає вимогам судноплавства.

Проєктом передбачається локалізація виробництва — 95 % усім матеріалів (у тому числі — металургійних) будуть вітчизняного виробництва.

Також для розвантаження міста від транзитного транспорту, Укравтодор стратегічно розглядаємо можливість будівництва у найближчі роки обходу Кременчука з мостовим переходом через річку Дніпро.

Нагадаємо, Проект мосту через Дніпро в районі Горішніх Плавнів дратує Малецького

Нагадаємо, Прокинулися: влада Кременчука перед виборами згадала, що Крюківський міст аварійний та почала стукати у всі двері

Перед виборами: у жовтні втілюватимуть перші практичні кроки з будівництва нового мосту через Дніпро у Кременчуці

Антоніна Озерна за матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися