Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 26 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Залишитися не можна поїхати»: депутат, юрист Ульянов готовий переїхати працювати суддею навіть у Івано-Франківськ, але...

 

29 ноября 2019 09:00

Але конкурс поки не проводиться.

9 серпня 2019 р. Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила конкурс на зайняття 346 вакантних посад суддів в апеляційних судах. Оголошуючи конкурс, ВККС враховувала інформацію про вакантні посади в апеляційних судах України, отриману від Державної судової адміністрації та Вищої ради правосуддя.

Серед тих, хто забажав прийняти в ньому участь - і депутат Кременчуцької міської ради, юрист, радник мера Кременчука Руслан Ульянов.

Але увага! Він забажав приймати участь у конкурсі не у Полтаві, а аж у Івано-Франківську. Про це свідчить подана ним декларація доброчесності кандидата на посаду судді.

Чому ж Р.Ульянов вирішив заради посади судді залишити рідний Кременчук, впливовість, посаду голови земельної комісії міськради, кинути напризволяще комунальні підприємства, які він обслуговує і заробляє, явно, не лише на хліб з маслом, залишається лише тільки гадати. Але це нібито, як у вислові: «Залишитися не можна поїхати» перед паном Ульяновим стояв вибір. Якщо він пройде конкурс, то, вочевидь, покине рідний Кременчук.

Але конкурс поки не проводиться, адже за новим Законом повноваження вищої кваліфікаційної комісії суддів припинилися і слід очікувати обрання нового складу комісії.

Тож Р.Ульянов поки залишається працювати у Кременчуці.

А тим чином ми знайшли таку статистику: «Станом на 17.00 30 вересня 2019 року до Комісії надійшло 2 тис 250 заяв кандидатів на зайняття 346 посад суддів апеляційних судів у межах конкурсу, оголошеного 9 серпня 2019 року».

Тож у пана Ульянова багато конкурентів. Але, далі буде...

Нагадаємо, що адвокат Руслан Ульянов уже не вперше хоче вирватися вперед і вгору по кар'єрних сходах. З початку адвокат був у претендентах на посаду прокурора міста, але «програв» молодому фахівцеві Анатолію Скрипці з Горішніх Плавнів.

Згодом кременчуцький адвокат, депутат міськради, радник мера Кременчука та кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у Верховному Суді України - Руслан Ульянов був визнаний Громадською радою невідповідним на посаду судді кандидатом за критеріями професійної етики і доброчесності.

Як кременчужани склали іспити в рамках конкурсів на зайняття вакантних посад суддів Верховного суду.

Кандидат на посаду судді Верховного Суду, радник мера Кременчука, депутат Ульянов на співбесіді про свої статки, гидливість та «ухід» з Фейсбуку.

Ульянов «пролетів» і, не виключено, що через «бабу базарну» та «Фейсбук».

 

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться