Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 13 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Умілі кременчужани отримали дипломи за перемогу у конкурсі Різдвяної іграшки у місті-побратимі Алітусі

 

31 января 2019 09:35

Місця на ялинці для заявленої кількості різдвяних прикрас не вистачило, тому в Алітусі було додатково організовано виставку різдвяних іграшок.

30 січня 2019 року переможці конкурсу Різдвяної іграшки для Новорічної ялинки, встановленої в місті - побратимі Алітус, отримали Дипломи Посольства Литовської Республіки. Про це повідомляє директор Інституту розвитку Кременчука» Андрій Мельник у Фейсбук.

Також було опубліковане фото з дипломи Посольства Литовської Республіки.
Привітали представників народної дитячої дипломатії Кременчука заступник міського голови Ольга Усанова та директор Інституту розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

«А головне, відкривають багато можливостей для встановлення партнерських стосунків, адже є дієвим інструментом народної дипломатії», - прокоментував А.Мельник.

Та підкреслив, що в місті-побратимі Алітус (Литва) є славна традиція: окрім головної різдвяної ялинки в ньому прикрашають кілька ялинок, присвячених містам-побратимам, освітнім закладам, громадським організаціям тощо.

Цього року одна з них уособлювала Кременчук, Полтавщину, Україну. На конкурс, присвячений прикрашанню ялинки з Кременчука, надійшло дуже багато робіт. Кожна з них була неперевершеною та красивою по-своєму. Місця на ялинці для заявленої кількості різдвяних прикрас не вистачило, тому в Алітусі було додатково організовано виставку різдвяних іграшок, щоб всі бажаючі могли ознайомитися із талантами представників кременчуцької народної дитячої дипломатії. 

Нагадаємо, Авторські різдвяні іграшки кременчужан уже в Алітусі.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться