Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Уряд Німеччини погодив продаж Україні 100 САУ PzH 2000 за 1,7 млрд євро

27 липня 2022 20:45

Станом на кінець липня ЗСУ активно використовують 15 цих САУ, п'ять з яких були передані Нідерландами та десять - Німеччиною.

Ціла сотня САУ PzH ​2000 посилить Збройні сили України, питання лише у строках виконання контракту, повідомляє Діфенс Експрес.

Федеральний уряд Німеччини погодив продаж для України 100 одиниць сучасних самохідних артустановок PzH 2000. Мова йде про виробництво нових САУ у межах контракту на 1,7 млрд євро, тобто одна САУ PzH 2000 обійдеться у 17 млн євро.

Про це, повідомило німецьке видання Spiegel, яке зазначило, що надання цього дозволу компанії виробнику, Krauss-Maffei Wegmann, відбулось ще 13 липня. Тобто мова йде про виготовлення саме нових PzH 2000, а не передачу зі складу Бундесверу. Це рішення розглядалось з квітня, коли України надіслала запит на закупівлю саме цієї зброї.

Видання, маючи цю інформацію з власних джерел, звернулось до неназваного представника Krauss-Maffei Wegmann та отримало підтвердження цієї інформації. Підкреслено, що виробництво цього озброєння "має розпочатися негайно". Але виробництво всієї сотні PzH 2000 розраховане на кілька років. Тобто, йдеться, скоріше, про довгострокове посилення української армії.

З боку Defense Express нагадаємо, що про готовність німецької оборонної промисловості виконати контракт саме на 100 PzH 2000 ще наприкінці червня озвучив вже екс-посол Україні в Німеччині Андрій Мельник. За його словами питання залежало виключно від уряду Німеччини, яке мало дати відповідний дозвіл. Тобто, можливо зробити обережне припущення, що контракт вже укладений.

Також маємо зазначити, що технологічні цикли виробництва такого виду озброєння, як САУ цілком можуть складатися з 9-12 місяців. Більше того, обсяг виробництва зазвичай складає декілька десятків одиниць на рік. Як мінімум про це говорить виробничі можливості САУ Krab, півсотні яких Україна замовила у Польщі.

Водночас можливо, що німецький Krauss-Maffei Wegmann має більші потужності ніж Huta Stalowa Wola, і не виключено, що певна кількість PzH 2000 все ж таки може знаходитись на складі компанії.

Маємо нагадати, що Україна вже є оператором PzH 2000, станом на кінець липня ЗСУ активно використовують 15 цих САУ, п'ять з яких були передані Нідерландами та десять - Німеччиною, двома партіями. До речі три з PzH 2000 прибули буквально на днях, ще три САУ очікуються.

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися