Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Відомий своєю платіжною карткою криптогаманець Trustee Plus випустить токен і проведе ретродроп

20 лютого 2024 07:15

Криптогаманець Trustee Plus з інтегрованою платіжною карткою може випустити власний токен у найближчому майбутньому. Про це повідомив співзасновник та генеральний директор проекту Вадим Груша в інтерв'ю виданню Incrypted.

 "Це все ж таки проект всередині проекту, на який потрібно витратити багато часу. Коли в тебе є продукт, над яким ти щодня працюєш, це значно відволікає увагу. Випустити токен, який з'явиться вже завтра, — дуже легко. Але щоб він був справді корисним для команди, продукту, екосистеми, користувачів — це серйозне і ресурсомістке завдання. Як тільки ми зрозуміємо, що у нас з'явився час, ми почнемо розробляти токен".

У криптовалютній індустрії випуск токенів є поширеною практикою. Однак згадка про можливий ретродроп, зроблена під час інтерв'ю, викликала значний інтерес у криптоспільноті, не обмежуючись лише користувачами Trustee Plus. 

Ретродроп — це метод винагороди користувачів за їхню активність у межах блокчейн-проекту, у даному випадку — за використання гаманця, схожий на програму лояльності з автоматичним розподілом нагород серед учасників.

Для участі та можливості отримання винагороди у вигляді майбутніх токенів проекту необхідно зареєструвати криптогаманець, поповнити його та оформити платіжну картку. Це дозволить здійснювати платежі криптовалютою в будь-якому місці, де приймаються банківські картки. Все це вказано у детальній інструкції до Trustee Plus.

Також варто розглянути участь у реферальній програмі, яка надає можливість заробляти на кожній транзакції залучених користувачів.

 "Основна перевага токена — отримання кешбеку. У майбутньому можуть з'явитися додаткові опції, такі як стейкінг, створення додаткових акаунтів та оформлення платіжної картки. Ефективність токена безпосередньо пов'язана з ростом компанії,, " — зазначив Вадим Груша в інтерв'ю з Incrypted.

Почати користуватися сервісом легко: можна купити криптовалюту, наприклад USDT, через Приват24.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися