Кременчуцька газета
Неділя, 19 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

«Він за рік вбив три собаки і каже, щоб ми платили за життя»: літні люди скаржаться на сусіда, а той від звинувачень відхрещується

17 квітня 2024 15:45

У Кременчуцькому райуправлінні поліції нам повідомили, що чоловік, на якого скаржаться люди, від звинувачень відхрещується. Більше того на мікрорайоні вже замінено дільничного інспектора, але і новим скаржники незадоволені.

«Протягом 26 років наш сусід у нас на подвір’ї все знищує… За рік він убив три собаки… «Я вас все одно повбиваю. Разом із собаками ляжете»... Він облив наш дім отрутою… Подвір’я засипає каміннями… Ми зі скаргами зверталися до правоохоронних органів - до Холондовича звертались, до головного прокурора звертались… Мабуть, оце до вас тільки не зверталися», - саме ці слова сьогодні вислухав представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко, який вже традиційно провів прийом громадян у Кременчуці.

Самі скаржники – літні жінка та чоловік не лише розповіли про свої проблеми із сусідом, а й показали фотографії мертвих собак.

Коли В.Носенко запитав, чи зверталися скаржники до дільничного, то в його адресу також пролунали слова про підкупність правоохоронця.

«У нього там все схвачено… Він каже, що зі всіма порішає», - сказала жінка.

«Чому ви не виїдете тоді звідти, якщо така ситуація вже 26 років триває?» - запитав редактор «Кременчуцької газети» Олег Булашев.

У відповідь почув, що це хата батьків, і залишати її містяни не збираються.

«Тоді пишіть звернення до Уповноваженого Верховної Ради… Я вам дам бланк заяви», - запропонував В.Носенко, і скаржники погодилися.

Вже під час написання заяви вони повідомили, що раніше зверталися до кожного Президента України та парламентарів, але ніхто не міг їм допомогти.

«Так в чому вам потрібна допомога?» - запитав О.Булашев.

«Аби він нас не чіпав!» - відповіла жінка.

«Так ви ж дорослі люди. Домовляйтеся», - парирував журналіст і почув, що домовленостей не планується, а далі знову пролунали обвинувачення на адресу правоохоронців у бездіяльності.

У Кременчуцькому райуправлінні поліції нам повідомили, що чоловік, на якого скаржаться люди, від звинувачень відхрещується. Більше того на мікрорайоні вже замінено дільничного інспектора, але і новим скаржники незадоволені.

Лише кілька тижнів тому правоохоронці вкотре перевіряли скаргу на сусіда з боку скаржників, і після проведеної перевірки даний матеріал списано до справи відділення поліції № 2 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області.

«Чому тіло отруєної собаки не взято на розтин?» - запитали журналісти у начальника відділення поліції №2 Кременчуцького РУП Вадима Шаптали.

Виявилося, що скарга надійшла до поліції зі значним запізненням, а не в день, коли собака померла.

«А сусіди як ставляться до скаржників, ви не знаєте?» - запитав О.Булашев правоохоронця.

«Ви запитайте їх самих. Я це не коментую», - зазначив правоохоронець.

За наявною інформацією, наразі скаржники з сусідами особливо не спілкуються, а ось чоловік, на якого скаржаться містяни, не завжди буває в приватному будинку, який знаходиться поруч з сусідами. А все частіше, аби не наражатися на скандали, живе у квартирі у Крюкові.

 

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися