Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 3 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Виплату за простій у 20 тис. гривень Валерію Медведовському заплатить виконком

 

26 вересня 2017 18:20

На першому засіданні прийняли рішення змінити виплату простою за незаконне звільнення В. Медведовському з Держказначейства у Кременчуці на міськвиконком. На другому – заслухали спеціаліста з кадрових питань УЖКГ, яка розповіла про події останніх поновлення та звільнення у травні цього року.

Сьогодні у Крюківському райсуді заслухали відразу дві справи, пов’язані із незаконним звільненням з посади генерального директора КП «Кременчукводоканал» Валерія Медведовського.

Перше – стосовно зміни ухвали та порядку виконання рішення від 17.05.17 р. цим же судом, де позивач, він же В. Медведовський, виграв виплату середнього заробітку за вимушений простій з березня по травень цього року у сумі в 20 тис. 914 грн. 

Відповідно до ситуації, у травні суд прийняв рішення Держказначейству у Кременчуці виплатити дану суму.

 У цей же час казначейство не є стороною у судовій справі. І оскільки відповідальний за фінансові обов'язки міськради  саме виконком – йому суддя Сергій Сьоря пост

Друге засідання – за головування того ж судді – по справі поновлення В. Медведовського на посаді та стягнення моральної компенсації у 100 тис. грн.

Цього разу допитали свідка Ольгу Лівач, спеціаліста з кадрових питань УЖКГ, якій на попередньому засіданні стало зле та яка покинула приміщення суду без пояснень.

За її словами, рішення про поновлення їй надійшло 5 травня, яке вона передала заступнику керівника управління житлово-комунальног огосподарства Дмитру Кравченку.

Як розповіла свідок далі, зачитати та оформити поновлення Медведовському мали саме о 10.00. Та оскільки на телефонні дзвінки той не відповідав, пізніше зателефонували його адвокату.

Як пояснив пізніше Валерій Гонтар Кременчуцькій газеті, йому про негайне поновлення сповістили дзвінком о 09.50, тобто, за 10 хв до встановленого поновлення.

«Рішення про негайне звільнення мені принесли набагато пізніше. І про перше, і про друге Медведовскому пізніше все надіслали», - додала О. Лівач.

На суд не з’явилися в якості свідків юрист виконкому Валерій Мірошниченко та мер міста Віталій Малецький. Засідання перенесли на 16 жовтня поточного року. 

Нагадаємо, в попередній раз віце-мер Дмитро Кравченко, що на той момент виконував обов’язки Валерія Декусара, заявив, що не пам’ятає: скільки часу пройшло між поновленням та звільненням.

У лютому 2015 року Медведовський звільнився з посади віце-мера за власним бажанням, однак після цього не був поновлений на колишню посаду гендиректора КП «Кременчукводоканал».

Після цього відбувся ряд судів, на яких В. Медведовського поновлювали на посаді та виплачували зарплатню через вимушений простій.

 

Ліна Романченко

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися