
"Разом ми переможемо, бо Мир потрібен найдорожчому – нашим діткам!"
Щодня до Кременчука приїздить все більше переселенців, тож і громада Кременчуцької єпархії нарощує темпи допомоги.
Так, за даними прес-служби єпархії УПЦ, прихожани Свято-Успенського кафедрального собору та Свято-Троїцького храму дбайливими руками печуть пиріжки.
Також безліч зібраних продуктів, памперсів, різноманітних речей передається переселенцям.
"Прикладів справ милосердя дуже багато, зокрема, велика вдячність за фінансову допомогу для діток, яку надають кременчужани, яку направили з Талліна, також вдячні прихожанам Пантелеймонівського храму, які поселяють переселенців у себе вдома. Разом ми переможемо, бо Мир потрібен найдорожчому – нашим діткам!",- сказано у повідомленні єпархії.
Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від росії на території України. Божого благословення і миру!
Олег Булашев


































































