Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 29 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Вступай до КрНУ та отримуй два дипломи – український і польський!

Ми в Telegram

25 серпня 2022 13:20

Хочеш офіційно працевлаштуватися в європейських країнах? Вступай до КрНУ  та отримуй диплом європейського зразка, а краще – два дипломи! Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (КрНУ) – єдиний класичний державний університет на Полтавщині, який готує фахівців за 30 спеціальностями. У національному рейтингу «Топ-200 Україна 2022» КрНУ посів 56 місце серед 200 найкращих закладів вищої освіти країни.

 

Шановні вступники!

 Цього року вперше за всю історію незалежної  України вступна кампанія проходить в умовах повномасштабної  війни, розв’язаної Росією. Російські окупаційні війська ведуть активні бойові дії у багатьох регіонах нашої країни, тому  безпековий  компонент  сьогодні виходить на перший план. Вам доведеться визначатися  не лише з тим, який університет обрати, а й з тим,  де він наразі  знаходиться. На території Полтавської області, у Кременчуці, де розташований Кременчуцький  національний університет імені Михайла Остроградського (КрНУ), окупаційних  військ немає, активні бойові дії не ведуться. Це вагомий аргумент, щоб обрати для вступу саме Кременчуцький  національний університет.

 Завдяки статусу класичного ЗВО, ми готуємо фахівців більше ніж за 30 спеціальностями – технічними, економічними, гуманітарними тощо. Зокрема: бакалаврів – за 30 спеціальностями, магістрів – за 28, докторів філософії (PhD) – за 12 напрямами. Серед такої кількості пропозицій ви обов’язково знайдете свою спеціальність.

 Як державний національний університет, КрНУ має значні обсяги державного  замовлення. Відповідно, ви маєте гарний шанс навчатися за кошти державного бюджету, тобто безоплатно. А також отримувати стипендію – соціальну чи академічну. Найкращі ж студенти КрНУ здобувають стипендії  Кременчуцької міської ради, Фонду Катерини Ковшевич (США), ВБФ «Джерело Дніпра».

В університеті створені умови для комфортного та безпечного здобуття якісної вищої освіти.  Навчальні корпуси  мають відповідно обладнані укриття, де можна знайти прихисток під час повітряної тривоги. У розпорядженні  університету чотири гуртожитки, об’єднані у  студмістечко – таким чином одразу вирішується проблема житла для студентів з числа переселенців.

Для забезпечення якісного освітнього процесу до послуг студентів 35 комп’ютерних класів та 60 лабораторій. Гордість університету – DC-офіс, обладнаний найсучаснішою  комп’ютерною технікою за кошти Євросоюзу, в рамках програми dComFra.

Сучасний студент хоче побачити світ, і в КрНУ він матиме таку можливість. Університет співпрацює  з 72 іноземними закладами вищої освіти у 17 країнах світу.  Наші студенти за програмами  академічних обмінів навчаються та проходять практику в університетах Німеччини, Канади, Польщі, Чехії, Франції, Китаю.

Наша мета – підготовка  кваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців, які матимуть базу для офіційного працевлаштування не лише в Україні, а й в країнах Євросоюзу. Саме для реалізації цієї задачі в університеті запроваджена програма отримання двох дипломів – українського та польського. Тобто, вступивши до КрНУ, ви отримаєте можливість паралельно навчатися у польському виші, проходити там практику і зрештою здобути два дипломи.  Крім того, вас навчатимуть польської мови. Польський диплом та знання мови – гарні стартові умови для офіційного працевлаштування за фахом у цій країні.

Отже, давайте підрахуємо переваги навчання у Кременчуцькому національному університеті:

Переваги навчання у КрНУ

– Навчання у регіоні, де не ведуться активні бойові дії;

– Підготовка за 30 спеціальностями, серед яких ви обов’язково знайдете свою;

– Можливість навчатися за кошти державного бюджету (тобто безоплатно);

– Завдяки програмі «дуальна освіта» ви вже з 3-го курсу зможете працевлаштуватися за фахом і отримувати практичні навички за обраною професією;

– Стажування та навчання за кордоном (Польща, Німеччина, Китай, Франція, Канада);

– Можливість здобути два дипломи – український та польський, що суттєво підвищить вашу конкурентоспроможність та шанси на працевлаштування за фахом у країнах Європи.

Навчайтесь вдома і здобувайте два дипломи!

Адреса приймальної комісії КрНУ:

39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, кімната 2102

Телефон: (0536) 75-86-96; (067) 400-01-63

WEB-сайт КрНУ: http://www.kdu.edu.ua/ 

 Сторінка у Facebook:  www.facebook.com/pk.krnu

Канал у Telegram: https://t.me/KrNU-vstup-official

Програма отримання двох дипломів:

Центр підвищення кваліфікації та професійної адаптації КрНУ:

39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 21, кімната 7125

Телефон (096) 79 73 053 Сошенко Світлана Михайлівна, директор ЦПКПА.

 

Перелік спеціальностей (30), які ви можете здобути у КрНУ:

 

 

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися