Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Як повернути пристрасть в інтимні стосунки подружжя

24 листопада 2022 15:50

 

Сімейні пари, які багато років мешкають разом, звикаються один до одного. Не дивлячись на те, що між партнерамиє почуття, можуть відбуватися негативні процеси в інтимних стосунках. Спеціалісти вважають, що пізнання партнера в сексуальному плані відбувається протягом трьох місяців. Через 3 роки сімейного життя інтимні стосунки вже не такі яскраві, як спочатку знайомства.

Огляд найбільш популярних інтимних іграшок для пари

Щоб урізноманітнити інтимні стосунки, використовують декілька технік: змінюють позиції під час сексу та використовують інтимні іграшки, які пропонує секс шоп.

Саме вони здатні урізноманітнити подружнє життя та внести в нього перчинку, відновивши пристрасть між партнерами.

Перелік найбільш поширених інтимних іграшок для подружньої пари:

  • Вуманайзер. Це пристрій, який створений для кліторального оргазму. Працює за принципом засмоктуваннянервових закінчень та чутливих точок, які знаходяться в зоні клітора.
  • Фалоімітатори. Наразі у продажу можна знайти величезну кількість моделей, які відрізняються не лише розмірами, але й зовнішнім виглядом. Якщо жінка віддає перевагу натуральності, то варто обиратифалоімітатори з кібершкіри, яка дуже нагадує звичайно людську шкіру.
  • Анальні плаги та пробки. Такі пристрої створені для підготовки до анального сексу чи подвійного проникнення.

Корисні гаджети для урізноманітнення подружнього життя

Усі іграшки, які були перелічені, створені, щоб підвищити чутливість та краще стимулювати нервові закінчення дружини під час заняття сексом.Проблеми з оргазмом виникають не лише у жінок, але йу чоловіків. У такому випадку зможуть допомогти спеціальні кільця, які подовжатьерекцію. Щоб отримати нові відчуття, можуть використовуватися страпони для стимуляції простати. Таким чином, можна пришвидшити еякуляцію, а також підвищити чутливість.

Подружні пари можуть використовувати різноманітні іграшки длярольовихігор. Це можуть бути костюми медсестри, поліцейського. У деяких жінок та чоловіків чутливість статевих органів покращується з больовими відчуттями. У такому випадку рекомендовано використовувати наручники, мотузку, щоб обмежити рухи. Також використовуються різні плітки та ударні гаджети.

Для підвищення чутливості, нерідко використовують сенсорну депривацію. Для цього на очі одягають пов'язку, щоб партнер не міг бачити, що відбувається навколо.Це суттєво підвищує чутливість та робить емоції, відчуття дуже гострими. Придбати цікаві секс-іграшки можна в секс шопі Перчинка. Це дозволить урізноманітнити статеві відносини, та внести ефект новизни у секс з постійним партнером.

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися