Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 7 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Як пробіотики захищають травлення від впливу антибіотиків

25 серпня 2022 11:20

Антибіотики є потужними ліками проти бактеріальних інфекцій. Проте їхній вплив доволі загальний: «під роздачу» потрапляють не лише хвороботворні мікроорганізми, а й природна мікрофлора тіла. В першу чергу йдеться про бактерії, необхідні для нормального функціонування травної системи. В результаті — близько 30% людей, що приймають антибіотики, стикаються з такими неприємними симптомами як діарея, біль у животі, нудота, здуття.

Це відбувається через розбалансування мікрофлори товстої кишки. Такий ефект антибіотиків не просто вносить незручності в життя людини, а й впливає на її здоров’я. Адже кишкова мікрофлора бере участь у процесах перетравлення їжі, її засвоєння, синтезі вітамінів і ферментів, підтримці нормальної моторики, відновленні слизової оболонки ШКТ.

Як запобігти негативному впливу на кишкову мікрофлору?

Природній кишковий мікробіом — самодостатня система, здатна до регулювання й відновлення без додаткових препаратів. Проте це правило діє виключно у випадку, коли організм повністю здоровий, імунна система працює належним чином, а з їжею в організм надходить належна кількість пробіотиків. До останніх належить їжа, що сприяє росту корисних бактерій: якісні кисломолочні продукти, вівсянка, яблука, сочевиця тощо.

Окрім антибіотиків, на стан кишкової флори негативно впливають багато факторів:

  • вік — до 6 та після 65 років мікробіом ШКТ особливо чутливий;
  • хронічні захворювання, навіть якщо вони не пов’язані з системою травлення;
  • оперативні втручання;
  • несприятлива дієта;
  • стрес.

Все це окремо, а надто разом з прийомом антибіотиків може спровокувати неприємні симптоми зі стороні ШКТ. Ми всі знаємо, як важливо вести активний спосіб життя без шкідливих звичок, повноцінно харчуватися і відпочивати. Проте створити ідеальні умови для самостійного регулювання травного мікробіому в сучасному ритмі життя надзвичайно складно.

Саме в цьому випадку на допомогу приходить Ентерол® 250, який відновлює склад кишкової мікрофлори. Пробіотики рекомендується вживати під час усього курсу лікування антибіотиками, а також принаймні кілька днів після його завершення. Перед застосуванням препарату, детальніше про який можна дізнатися на сторінці https://enterol.ua, варто проконсультуватися зі своїм лікарем. Ентерол містить сахароміцети, які не чутливі до впливу антибіотиків і тому залишаються дієвим способом боротьби з діареєю та диспепсичними явищами.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися