Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 3 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Як у Кременчуці гроші «фестивалять»

 

11 травня 2019 11:50

Кременчуцька активістка продовжує слідкувати за схемами фінансування міський розважальних програм.

Кременчуцька активістка та журналістка, а також представниця громадської організації «Європейський клуб» Лариса Гориславець на свої сторінці у Фейсбуку розповіла про власні дослідження схем фінансування розважальних заходів у Кременчуці.

Вона нагадала, що на початку 2019 року вона написала заяву в поліцію «про цікаву схему фінансування Дня міста-2017». А зараз має новий ескіз «фестивальної схеми».
Л.Гориславець нагадала, що стара виглядала так: гроші були розподілені на три парки, через які зійшлися в одного і того ж ФОПа — співробітника кременчуцького комунального підприємства.

«Разом - більше півмільйона. Розпочалося слідство. Зрозуміло, що потім схема змінилася. І сьогодні в мене в голові вибудувалася конспірологічна версія, як це могло відбуватися за новою схемою. 
Загалом у Кременчуці концертним бізнесом займається директор «Придніпровського парку» Андрій Нападайло із дружиною Оксаною. Крім того, що керує парком, Андрій Володимирович офіційно займається підприємництвом (закон дозволяє), його дружина теж ФОП.
У 2018 році Оксана Нападайло мала кілька договорів із місцевими бюджетними розпорядниками на суму понад 1 млн 200 тис грн. Усе — концертна діяльність і біля того. Андрій Нападайло у 2018 році теж мав угоди на суму 875 тис грн. 
Ще на півмільйона (знову?) було укладено договорів із київським ФОП-ом Артуром Феколіним. На порталі закупівель цей підприємець виглядає бездоганно — багаторічна репутація, організовує концерти для інших міських рад, договори показують чітку картину: що купують і для чого. Ось, наприклад, у договорі читаємо: місто Кам'янське на День міста замовило співачку Христину Соловій, співала 15 вересня 2018 року, о 20.00, тривалість 60 хвилин. Сума — 150 тис грн.


О боже! У мене починають капати сльози! Та я за 2 роки ні жодного разу не бачила, щоб в кременчуцьких договорах про свята писалося щось подібне: прізвище артиста, тривалість виступу. І тому я була щиро здивована, що в кременчуцьких договорах із Феколіним нічого такого не спостерігається. Просто 5 договорів на концертні послуги на півмільйона гривень», - пиши Л.Гориславець. 
Далі вона запитує, як так сталося, що в договорах із А.Феколіним зазначений такий самий телефон постачальника, як і в договорах Оксани Нападайло і в Андрія Нападайла?

«Ніби виходить, що це і є один постачальник... Три в одному. Але ще більше мене здивував 2019-рік. Новий ФОП Артур Ісакієв, який почав обслуговувати свята в Кременчуці. За даними реєстрів, інших замовлень не має. Молодий чоловік зареєструвався ФОП-ом 5 лютого, а вже через тиждень — упс! - підписано три договори з Управлінням культури на 265 тис грн. Усі три — на свята протягом року. 
А через місяць — іще три договори з виконкомом на свята протягом року на 150 тис. В сумі — знову майже півмільйона. 
І тут уже в документах немає спільного телефона із ФОП Оксаною Нападайло.

Просто спільне фото у ФБ із Андрієм Нападайлом.
Отже, друзі, я дуже хочу, щоб ви зробили правильні висновки про мій пост. Я — категорично «за» розвиток місцевих підприємців (бажано — за умов здорової конкуренції) , і щоб податки ішли в місцевий бюджет. Але ж давайте нормально звітувати про витрачені гроші, особливо коли їх просто «профестивалили»?» - прохає місцева активістка.

Нагадаємо, дані по розтратах до свята Дня міста-2017 у кременчуцького виконкому вимагає суд.

«Улюбленці» кременчуцького бюджету.

 

Олена Сінтюріна

Фото зі сторінки Л.Гориславець у Фейсбуку

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися