Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Як витрачалися кошти на довгобуд - реконструкцію СП-17 у Кременчуці перевірять правоохоронці, а нових коштів обласні депутати виділяти зовсім не поспішають

18 червня 2021 14:15

Владі Кременчука рекомендують кошти шукати у міському бюджеті.

Станцію перекачки №17, що розташована на просп.Полтавському, 4-а,яку було визнано аварійною ще в 2004 році, реконструюють вже не один рік. Як розповів вчора, 17 червня,  на засіданні комісії з питань екології Полтавської облради в.о.директора управління екології Полтавської облдержадміністрації Віталій Олійник, у 2013 році на СП-17 з обласного бюджету спрямували перші 1,5 млн грн і до 2020 року кошти виділяли різними траншами.

На 2021 рік Кременчук просить у області 8 млн грн, але під час сесії 9 квітня це питання погоджено не було.

На сьогодні ступінь готовності об’єкту -  74%. Загальна вартість робіт 52 млн грн і на їхнє завершення потрібно 13,5 млн грн.

Голова екологічної комісії Євген Корф заявив, що по СП-17 має багато питань. Зокрема, він отримав лист від полтавських антикорупціонерів, які повідомили, що при реконструкції СП-17 здійснені зловживання у закупівлі робіт, а самі ціни на роботи завищені, використовувалися не ті матеріали, які закладені у проект. А також  маються ознаки розкрадання бюджетних коштів і цим питанням займуться правоохоронці.

«Я як кременчужанин зацікавлений,  аби гроші використовувалися чесно. Ми просили у Кременчука  акти виконаних робіт... Витратили вже на об’єкт 36 млн грн, а він досі не працює. Можливо тут некомпетентний підхід до справи?

Слід в цьому питанні розібратися»,- заявив Є.Корф.

Віце-мер Кременчука з будівництва, депутат облради Дмитро Кравченко всі звинувачення спростовує, а віце-мер з питань житлово-комунального господарства (ЖКГ), депутат облради Іван Москалик заявив, що місто готове надати колегам-облдепутатам всі документи з реконструкції.

Далі віце-мери «заспівали» стару пісню про головне - чому з Кременчука в обласний екофонд забирають багато коштів, а у відповідь отримають копійки.

Тут Є.Корф зазначив, що є місця в області, де потрібно вирішувати екопроблеми. І не зважаючи на те, що деякі регіони не наповнюють фонд, однак роботи необхідно проводити і там.

Більше того він розповів, що з 1 грн в екофонд 25% залишається в Кременчуці, 30% - йде в обласний фонд, а інше - в державний.

«Мета обласного екофонду - вирішувати за рахунок цих коштів проблеми всієї області!»,- каже Є.Корф.

Депутат облради В'ячеслав Мінязев підтвердив, що Горішні Плавні, дійсно, основний наповнювач обласного екофонду але звідти кошти не вимагає, бо розуміє, що в області є багато невідкладних питань і зазначає, що на місцеві проблеми влада міста кошти шукає у міському бюджеті, що і радить кременчужанам.

В ході діалогу І.Москалик наполягав на виділенні коштів з області для завершення реконструкції СП-17.

Є.Корф ще раз попрохав надати йому та комісії всі документи по реконструкції СП-17 і пообіцяв з кишені власного підприємства профінансувати програмне забезпечення для роботи об’єкту.

«Ми ознайомимся з документами і вже на наступному засіданні комісії приймемо рішення щодо фінансування робіт по СП-17»,- заявив Є.Корф і колеги з ним погодилися.

 

 

Олег Булашев

Відео Олександр Попенко

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися