
Вчора передали 50 захисних окулярів.
Сьогодні у мерії Кременчука під час засідання штабу щодо запобігання поширенню у Кременчуці гострої респіраторної хвороби COVID-19 повідомили про те, що патрульні поліцейські забезпечені масками та окулярами.
«Вчора передали 50 захисних окулярів», - сказав мер міста Віталій Малецький.
Також він пообіцяв забезпечити патрульних захисними рукавичками.
В Нацполіції повідомили, що сьогодні на патрулювання зупинок вийшло близько 30 правоохоронців. Їм пообіцяли передати захисні окуляри.
У Кременчуцькому міськрайонному управлінні ДСНС повідомили, що мають захисні комбінезони, але є проблеми з одноразовими комбінезонами – їх нема ніде в наявності. Рятувальникам також пообіцяли видати одноразові рукавички.
Нагадаємо, Всі перші поверхи будинків у санзоні на Молодіжному відсьогодні будуть щоденно дезінфікувати.
Антоніна Озерна




























































