Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Яскраві «Миттєвості» Тетяни Яворської радуватимуть кременчужан до 26 листопада

 

1 ноября 2017 15:45

У Кременчуцькій художній галереї відбулось відкриття експозиції нашої землячки.

Море, пейзажі, домашні тварини… 107 картин сьогодні, у день свого народження,  презентувала у Кременчуцькій міській галереї наша землячка Тетяна Яворська виставкою робіт «Миттєвості».

Серед них саме у її виконанні 44 роботи, всі інші – її учнів. Адже викладання юним художникам Кременчука, за словами майстрині, пані Тетяна віддає зараз більшу частину свого життя протягом 13 років.

Тож  вітати її прийшли не лише друзі та однодумці, а й більша частина її послідовників. Своїм учням Т. Яворська – після багатьох привітань гостей заходу – вручила грамоти за успішне навчання у Кременчуцькій міській організації Національної спілки художників України.

«Я вважаю себе везучою через  моїх учнів, близьких та рідних людей. Буває, йдеш на викладання хворою, а приходиш до них – і все неначе рукою знімає», - пояснює жінка.

У її роботах – романтика морських пейзажів, етюди про рідних, багато кременчуцьких краєвидів. Значна частина – коти: домашні, бездомні, є й без одного вуха. Як сказав пізніше товариш художниці, жінка тварин не лише списує на полотна, а й завжди допомагала їм, з самого малечку.

Коли почала малювати – не пригадує, та скільки себе пам’ятає – як розповіла Кременчуцькій газеті – завжди малювала. Пізніше пішла у Харківський художньо-промисловий інститут, де стала промисловим дизайнером. А вже тут, у Кременчуці, продовжила «вимальовувати свою творчість».

Картини представлені у найрізноманітніших техніках, та за словами Яворської – на цьому вона не буде зупинятися, а разом із учнями удосконалюватиме свої техніки.

Нагадаємо, окрім виставки картин художниці та її учнів, у рамках експозиції 19 листопада буде проведено майстер-клас «Осінній етюд» у техніці суха пастель та акварель.

 

Фото Олександр Грінченко

Ліна Романченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться