Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькій дитячій стоматполіклініці не вистачає молодих спеціалістів

 

8 января 2019 15:45

У закладі вільні дві вакансії лікарів-стоматологів.

Зарплатні молодих спеціалістів у кременчуцькій дитячій стоматполіклініці не відрізняються від окладів санітарок. Через це лікарі звільняються з посад стоматологів у міській установі. Так, за останній рік звідти звільнилися троє спеціалістів, один із яких виїхав до Польщі працювати по спеціальності, двоє інших перейшли до приватних клінік. Про це Кременчуцькій газеті розповіла головний лікар Галина Ярина.

«Молоді йдуть. У колективі значна частина працівників – пенсіонери. Ми робимо заявки на молодих спеціалістів, але коли прийдуть молоді інтерни – лишається лише чекати. Два крісла у нас вільні. Проблема навіть із медсестрами», - розповіла вона.

Та зауважила, що  у разі підписання договору у рамках пілотного проекту з Національною службою здоров’я у закладі припускають перефінанcування зарплат спеціалістів. Заявку на підписання договору планують подати до кінця березня цього року.

Наразі ж у поліклініці працює близько 10 лікарів: у лікувальних та хірургічних кабінетах і місця ортодонта. Проте два місця пустує. Не вистачає тут і медсестер. 

«Я сподіваюсь, що з часом нам дозволять використовувати показники по кількості виконаної роботи. Приміром, коли спеціалісту зараховуватиметься огляд чи кількість санованих дітей, і щоб у лікарів був стимул до виконаної роботи», - розповіла головний лікар.

Сьогоднішня зарплатня медсестри: 2555 грн,

Санітарки: 2072 грн. До мінімальної зарплатні їм доплачує підприємство.

Зарплата лікаря без категорії: 3207 грн, і лише через 5 років, після отримання категорії, спецаліст зможе отримувати 3471 грн.

Нагадаємо, послуги для пацієнтів міської дитячої стоматполіклініки Кременчука з 1 січня не змінюються: але з квітня спектр послуг може розширитися.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться