Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 6 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

За «поле» коноплі та вживання наркотиків чоловіка засудили, але не посадили

 

2 августа 2018 10:45

Подробиці із зали суду.

Днями Крюківський районний суд Кременчука розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальне провадження за обвинуваченням уродженця Кременчука, тимчасово не працюючого у вчинені злочину передбаченого ч. 2 ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» та ч.2 ст. 309 КК України«Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

В ході судового засідання сталі відомі подробиці справи. Так, навесні 2018 року чоловік умисно, на присадибній ділянці за місцем свого мешкання насадив конопель і після їх сходів проводив вирощування 135 рослин коноплі і незаконно вирощував. Але ця плантація 9 червня 2018 року була вчасно виявлена працівниками поліції.

Згідно висновку експерта вилучені кущі містять тетрагідроканнабінол і є нарковмісними рослинами роду коноплі.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, в кінці травня 2018 року перебуваючи на території домоволодіння чоловік зірвав з вирощених ним коноплі листя, чим незаконно придбав, канабіс, висушив їх та подрібнив шляхом перетирання , чим виготовив канабіс та почав зберігати за місцем свого мешкання з метою власного вживання без мети збуту.

Під час проведення обшуку 9.06.2018 року на території домоволодіннячоловіка виявлено та вилучено паперовий згорток з речовиною рослинного походження у подрібленому стані, паперовий згорток з речовиною рослинного походження у висушеному стані, частини висушених рослин зовні схожих на коноплю, речовину рослинного походження у висушеному стані в металевій кружці та 2 полімерних горла від пляшок.  

Згідно висновку експерта у паперових згортках - це речовини рослинного походження зеленого кольору, що мають анатомо - морфологічні ознаки характерні для рослин коноплі, містять тетрагідроканнабінол і є канабісом, який віднесений до особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено. Маси канабісу у перерахунку на суху речовину становить 0,518 г та 4, 216 г.

Надані на дослідження речовини - це суміш речовини рослинного походження зеленого кольору та побутового сміття. Речовини рослинного походження зеленого кольору, що мають ботанічні ознаки рослини коноплі , містять тетрагідроканнабінол і є канабісом, який віднесений до особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено. Маси канабісу у перерахунку на суху речовину становить 0,995 г та 131, 019 г. Загальна маса вилученого канабісу становить 136, 748 г.

Згідно висновку експерта нашарування речовини коричневого кольору, наданих на внутрішніх поверхнях двох верхніх частин обрізаних полімерних пляшок, містять особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено - екстракт канабісу. Маса екстракту канабісу у висушеному стані становить 1, 051 г., який останній зберігав з метою власного вживання без мети збуту.

Своїми умисними діями, які виразилися в незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні особливо небезпечного наркотичного засобу без мети збуту, вчиненому повторно, чоловіквчинив злочин , передбачений ч.2 ст.309 КК України.

Під час досудового розслідування між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури Дрофою Є.А. і підозрюваним 27.06.2018 року укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою чоловікбеззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 309, ч.2 ст.310 КК України.

Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди чоловіку буде призначене покарання за ч.1 ст. 309 КК України у виді 3 років позбавлення волі; за ч.2 ст. 310 КК України у виді 4 років позбавлення волі.

На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим , призначити остаточне покарання у виді 4 років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнити від призначеного покарання з випробуванням іспитовим строком 2 роки.

Розглянувши справу суд затвердив дану угоду. Суддя визнав чоловіка винуватим та призначив покарання:

- за ч.1 ст. 309 КК України у виді 3 років позбавлення волі;

- за ч.2 ст.310 КК України у виді 4 років позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити остаточне покарання у виді 4 років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити від призначеного покарання з випробуванням іспитовим строком 2 роки.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, передбачених статтею 394 КПК України до Апеляційного суду Полтавської області через Крюківський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, у Кременчуці поліцейські вилучили 135 кущів конопель та марихуану

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться