
Запрошуватимуть обмежену кількість учасників.
Сьогодні на засіданні міськвиконкому мер Кременчука Віталій Малецький був змушений відповісти на запитання журналістів. Адже практику проводити брифінги він скасував і тепер для ЗМІ - це єдина можливість поставити питання щодо гострих проблем міста.
Серед іншого кременчуцькі журналісти поцікавились: чому у мерії Кременчука не завжди дотримуються карантинних умов і соціальної дистанції. Мер Кременчука Віталій Малецький зрозумів, що це був натяк на те, що заходах практикують групові фотографії, де учасники стають у безпосередній близькості один до одного. Він зазначив, що ці моменти вже враховано, тож надалі на заходи, які проводитимуть у мерії Кременчука запрошуватимуть обмежену кількість учасників.
Нагадаємо, «Хто перший встав, того і тапки»: Малецький про недопуск журналістів на міські заходи
Світлана Павленко




























































