Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 5 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Закон про реінтеграцію Донбасу набув чинності

 

24 лютого 2018 12:00
Закон про реінтеграцію Донбасу набув чинності

Згідно із документом, Росія визнається окупантом.

24 лютого Закон про реінтеграцію Донбасу, який покликаний відновити суверенітет над тимчасово окупованими територіями, набрав чинності. Текст закону був офіційно опублікований в парламентській газеті «Голос України» від 23 лютого 2018 року.

Згідно тексту документу, Росія визнається окупантом. Також цим документом розширюються повноваження щодо застосування Збройних сил у мирний час. Крім того, передбачається створення нової військової вертикалі, яка отримає повноваження, схожі на ті, що надають при введенні воєнного стану.

Так звані «ЛНР» і «ДНР» визначаються як окупаційні адміністрації РФ. Україна не визнає документи, які були видані окупаційною адміністрацією, крім свідоцтв про народження та смерть. Межі окупованих територій буде встановлювати президент за поданням Міноборони. Також документ закріплює нове поняття – «межі зон безпеки» (території, які прилягають до району бойових дій).

З моменту набуття закону чинності Генеральний штаб Збройних сил України буде керувати роботою органів безпеки та оборони. До них відносяться ЗСУ, Служба безпеки України, Служба зовнішньої розвідки, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації, Нацгвардія, Держприкордонслужба, Управління держохорони, Державна спецслужба транспорту, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, військова прокуратура.

Нагадаємо, у січні 2018 року Верховна Рада прийняла Закон про реінтеграцію Донбасу.

 

За матеріалами з відкритих джерел

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися