Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Зараженою курятиною хотіли нагодувати ув'язнених

 

21 августа 2018 14:55

Заборонили використовувати 4 тонни курятини.

У ході перевірки прокуратурою Полтавської області чотирьох виправних установ виявлено збудник в продуктах харчування, який може призвести до смерті людини. За вказаним фактом розпочато досудове розслідування.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.

"Прокуратурою Полтавської області із залученням фахівців регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби здійснено перевірку у державних установах «Божковська виправна колонія №16», «Крюковська виправна колонія №29», «Полтавська виправна колонія №64» та «Надержинщинська виправна колонія №65» щодо забезпечення конституційних прав засуджених осіб на належне харчування. Під час перевірки виявлено порушення санітарних правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням. Так, за результатами проведених санітарно-мікробіологічних досліджень щодо відповідності м’яса птиці вимогам ДСТУ, у всіх зразках курячого м’яса, відібраних у вказаних державних установах, виявлено збудник «Listeria monocytogenes», який може призвести до захворювання на лістеріоз від якого в Україні зафіксовано перший летальний випадок", - йдеться в повідомленні.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою внесені вказівки керівникам виправних установ про заборону використання такого м’яса – це понад 4 тонн замороженої курятини.

Крім цього, за вказаним фактом Полтавською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України.

Робота на вказаному напрямі триває та перебуває під постійним контролем керівництва регіональної прокуратури.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться