Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 26 Апреля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Збитків майже на 100 тис. грн завдали браконьєри на Полтавщині

 

7 ноября 2018 15:00

Їм передбачаються штрафи від двох до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Підсумком роботи Полтавського рибоохоронного патруля за жовтень стал о400 викритих правопорушень. А сума завданих збитків природі склала майже 100 тис. грн. Про це повідомляють у підрозділі.

Так, у жовтні інспектори провели 115 рейдів і виявили 400 правопорушень. Із них 232 - порушення правил рибальства, 70 - грубі порушення, 81 - акти вилучення безхазяйного майна, 10 - порушення порядку придбання і збуту риби.

Покарання за порушення правил рибальства згідно частин 3 та 4 статті 85 КУпАП передбачають для громадян штрафи від двох до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-680 грн). Для посадових осіб відповідно від десяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-850 грн).

За жовтень нараховано збитків на 99,378 грн, а від початку року вартість складає більше 1273381,98 грн. Окрім штрафів та вилучення майна, порушник може отримати серйозніше покарання. Так, передано до суду для притягнення до адміністративної відповідальності 67 справ, направлено судами для відкриття кримінальних впроваджень - 8 справ.

«За минулий місяць інспектори патруля вилучили у порушників 2162,8 кг риби. Серед них 1794,1 кг - за актами вилучення безхазяйного майна, ще 63 кг - за незаконне придбання чи збут. Під час рейдів виявили у порушників і конфіскували 60 знарядь лову, із них - 58сітній 2 засоби, що належать до розрядуколючі, отруєні, вибухові», - розповіла очільниця  Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич.

Наклали штрафів на більше, ніж 25 тис. грн, із яких велика кількість за постановамиорганів рибоохорони, решта - за постановами судів. Загальна ж кількість накладених штрафів із початку року: майже на 266 тис. грн.

Затримали також транспортні засоби: у жовтні їх кількість - 1одиниця. Від початку року затримали - 53 засоби.

Рибпатруль нагадує: вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення ви можете повідомити на гарячу лінію патруля Полтавщини: 096-907-50-08.

 

 

За матеріалами Полтавського рибоохоронного патруля

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться