Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 17 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Земельну ділянку на проспекті Полтавському забирають в запас міста

 

9 квітня 2021 11:50

На розгляд сесії.

Проєкт рішення Кременчуцької міської ради «Про зарахування земельної ділянки по просп. Полтавському, в районі будинку № 32 в м. Кременчуці до земель запасу» виносять на розгляд сесії у травні.

Земельну ділянку, яка належить Кременчуцькій міській раді, надали в оренду для будівництва магазину продовольчих товарів з баром та сезонним майданчиком по просп. Полтавському, в районі будинку № 32 в Кременчуці. Термін дії договору оренди – до 23.02.2011 року. Після закінчення строку дії договору оренди землі орендар не вжив заходів щодо належного оформлення права користування земельною ділянкою, зокрема, поновлення та укладення відповідного договору оренди землі з Кременчуцькою міською радою та державної реєстрації такого права.

На земельній ділянці відсутні об’єкти нерухомого майна, право власності на які зареєстровані в установленому законом порядку.

У зв’язку з суспільною необхідністю виконання рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 04.12.2020 за № 31 «Про демонтаж та евакуацію рухомого майна» стосовно демонтажу та евакуації рухомого майна, розміщеного без правовстановлюючих документів» пропонують зарахувати до земель запасу міста цю земельну ділянку.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Дмитра Кравченка Д.В. та постійну депутатську комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури (голова комісії Сергій Порчирян).

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися