Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Знайти «Чоловіка для інтиму», виявляється, не так і складно

26 червня 2019 11:20

Життя може повернути у кращу сторону в найнеочікуваніші моменти.

Три історії із одвічною темою відносин та сенсом життя - розважали глядачів Міського палацу культури Кременчука 25 червня. Поєднали їх інтимні сюжети між шістьма героями Сучасного театру: трьома жінками та трьома чоловіками. 

Чоловіки - між собою брати. У кожного різна доля і різні цінності. Але майже у кожної історії подібна суть - які б не були у чоловіків завдання і проблеми - їм необхідна жіноча підтримка. І кожен її шукає по-своєму. 

Перший брат - пітерський музикант та композитор приходить жалітися на свій шостий невдалий шлюб до подруги.

Чоловік шукав у жінках муз і під час розмови розуміє, що упродовж багатьох років підтримувала його лише одна жінка: колишня одногрупниця Люська. Під час дружньої розмови вони аналізують подружні життя один одного і сходяться на тому, що тільки вони вдвох постійно і розуміли один одного.

Між друзями спалахує пристрасть, але на ранок жінка просить лишитись як і колись друзями, музикант же просить її переїздити до нього... адже шукати уже нічого, вони обоє розуміють, що вчорашня зустріч і є частинкою долі, яку вони не бачили стільки років.

Друга історія - про міністра, який мешкає і працює у Києві. За спиною у чоловіка - кар'єра і політичні інтриги, син від першого шлюбу, і нова дружина - молода полячка. Щоб уникнути інтиму з чоловіком, жінка береться складати список запрошених на 50-річний юбілей чоловіка. І коли вони разом аналізують гостей, виявляється, що у його 50-річному віці він майже нікого не хоче бачити з рідних, адже всі зустрічі аналізує як вигідні домовленості. А у неї майже і немає друзів, так як вона живе на його утриманні майже його життям.

Після сварок обоє розуміють, наскільки вони різні. Полячка - яка не звикла працювати і українець - який не може відволіктись на звичайне життя. І коли справа доходить майже до розлучення - пара мириться, розуміючи, що їх різність і є ключиком до спільного.

У третій історії третій брат приїздить до Санкт-Петербургу на конкурс кондитерів. Простий і добродушний, він уже як 4 роки втратив дружину, і заходить у бар познайомитися з кимось на вечір. І тут диво - кондитер знаходить 40-річну поетесу, яка за пошуком мистецтва загубила сенс життя. Після довгих розмов вона запрошує його до себе, та коли заходять до її квартири - вона валиться п'яна з ніг.

 

І тут чоловік починає розуміти - у якій депресії перебувала ця жінка довгі роки. Через деякий час вона прокидається і просить його ввімкнути духовку, доки вона спатиме, щоб вирішити будь-які її проблеми і позбавити життя, яке, як вона вважає, абсолютно втратило сенс. Однак чоловік за ніч просто прибирає у її помешканні і готує їй бісквіт. На ранок навів порядок у домі вражає поетесу і вперше за багато років її покидає почуття суму та невдоволеності від життя.

Що було з героями далі - кожен із глядачів міг додумати уже сам, адже на цьому обриваються усі історії. Однак усі історії дозволяють по-новому поглянути на саме слово «інтим». Як звичайні інтимні розмови між людьми можуть зближувати людей, розкриваючи і даючи новий сенс життя кожному з героїв. Тільки б не боятись знайти його і дозволити впустити хоча б на один вечір.

Нагадаємо, кременчужанам покажуть «Чоловіка для інтиму».

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися