Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 26 Червня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Війна війною, а VIP-чиновники Кременчука себе зарплатами не обділяють: у квітні менше 50 тис грн ніхто в кишеню не поклав

15 червня 2022 09:00

Традиційний рейтинг зарплат можновладців.

Кременчуцька газета отримала відповідь від міськвиконкому Кременчука щодо зарплат міського голови і його заступників. Варто відзначити, що інформацію отримуємо із запізненням, тож пропонуємо рейтинг зарплат ТОП-чиновників нашого міста лише за квітень (хоч уже червень).

Варто нагадати, що раніше виконком Кременчуцької міської ради повідомив нашій редакції, що тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні, призупинив інформування та надання відповідей на звернення підприємств, установ, організації, звернень громадян та запитів на публічну інформацію, що не стосується воєнного стану, військової діяльності, надання медичної допомоги, евакуації населення тощо.

Таким чином, виконком повідомив редакцію про неможливість надання відповіді щодо інформації по зарплаті мера Кременчука та його заступників.

Редактор Кременчуцької газети Олег Булашев звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з листом-скаргою і 12 травня 2022 року отримав відповідь, що у відповідях посадових осіб міської ради наявні ознаки обмежень прав на звернення та інформацію. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини також надіслав лист у мерію, в якому виклав роз'яснення та рекомендації щодо особливостей реалізації вказаних прав в умовах воєнного стану та вимогою повторно розглянути запит Кременчуцької газети від 1 квітня 2022 року №20, а також інші запити і надати редакції інформацію.

Час минув, але відповіді від міської влади редакція не отримала. Тим паче, що інші міські ради відповідь на запит надали. Враховуюче це, Олег Булашев ще раз попрохав Уповноваженого притягти до адміністративної відповідальності осіб, які протиправно обмежили доступ до публічної інформації стосовно сум зарплат міського голови Віталія Малецького та його заступників за березень 2022 року за статтею 212-3 КУпАП, а також направити до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради акти реагування на вищезазначені порушення права на доступ до публічної інформації з метою їх усунення та надання запитуваних відомостей/документів. Крім того, редакція підготувала позов до суду на дії міської влади. Зрештою, нам інформація про зарплати чиновників за березень надійшла із запізненням, ось і інформацію про квітневі зарплати отриали вже на початку червня.

Тож у квітні очолив наш традиційний рейтинг зарплат ТОП-чиновників Кременчука міський голова Віталій Малецький, якому нарахували 93 тис  371 грн. Зокрема, оклад – 15 тис 900 грн, надбавка за вислугу років – 4 тис 980 грн, надбавки – 23 тис 870 грн, премія – 30 тис 212 грн, премія разова – 18 тис грн, індексація –409. Після утримання податків до кишені він поклав – 74 тис 230 грн. Зараз це понад 11 мінімальних зарплат пересічного українця.

Віце-мерка з фінансів Тетяна Неіленко цього разу посіла другу сходинку. Їй у квітні 2022 року нарахували 86 тис 875 грн. До цієї суми увійшли: оклад – 13 тис 500 грн, надбавка за ранг – 600 грн, надбавка за вислугу років – 5 тис 640 грн, надбавка за високі досягнення у праці та виконання особливо важної роботи – 21 тис 90 грн, премія – 45 тис 636 грн, індексація – 409 грн. Після сплати усіх податків ця чиновниця поклала до гаманця 69 тис 65 грн. 

Третю сходинку віддаємо, так, як і минулого місяця, секретарю міської ради Юрію Гриценку. Нарахували йому 81 тис 577 грн. Що увійшло до цієї суми: оклад – 13 тис 500 грн, надбавка за вислугу років – 5 тис 640 грн, надбавки – 20 тис 340 грн, премія – 23 тис 688 грн, премія разова – 18 тис грн, індексація 409 грн. На руки цьому чиновнику виплатили після утримання податків виплачено 65 тис 669 грн.

Далі рейтинг виглядає наступним чином:

- керуючий справами виконкому міської ради Руслан Шаповалов - 62 тис 340 грн

- перший заступник мера Володимир Пелипенко – 61 тис 450 грн

- віце-мер Руслан Проценко – 59 тис 492 грн

- заступниця міського голови з гуманітарних питань Ольга Усанова 58 тис 751 грн

- заступник міського голови Дмитро Кравченко – 57 тис 624 грн

-  віце-мер з питань житлово-комунального господарства Іван Москалик - 51 тис 619 грн.

Нагадаємо: Секретні данні Малецького: навіть під час війни, VIP-чиновники Кременчука себе значними сумами не обділяють

Читайте: Мер Кременчука Малецький отримує в місяць більше ніж дві зарплати Лєдніка або Луніна, а Неіленко майже 4 зарплати Луніна або Зеленського

Зарплати VIP-чиновників Кременчука у лютому: рекорд у понад 108 (!) тисяч, а це - 4 місячні зарплати Зеленського

 

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися